Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam senin paylaştığın dosyaları indiriyorum arşiv hatası alıyorum bl kilidi açma uygulaması da driver de arşivden çıkmıyor. neden acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arşiv bulunamadı diye hata veriyor.
Merhaba 2 kere İndirdim Hem Konudaki Link'den Hemde Kendi Yandesk Diskimden Direkt İndirdim Hiçbir Sorun Yok Virüs Proğramı Tarayıcı ve ya Başka
Sizdeki PC Den Kaynaklı Olabilir.

Jolly. Free

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jolly
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Merhaba 2 kere İndirdim Hem Konudaki Link'den Hemde Kendi Yandesk Diskimden Direkt İndirdim Hiçbir Sorun Yok Virüs Proğramı Tarayıcı ve ya Başka
İndirme işi pc den yapılmalı. Telefon ile yapıyorsanız ondan dolayı da oluyor. Dün başıma geldi.

M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
hocam tuhaf olan şu ki sabahtan beri onlarca zip yada rar uzantılı doya indirdim hepsi takır takır çıkıyor sizin verdiğiniz çıkmıyor :) kafayı yememek elde değil. neyse başka siteden buldum indirdim açıldı da şimdi adımları izledim de benim şu siyah ekran açık kalmıyor aç diyorum hemen gidiyor neden acaba?

hocam tuhaf olan şu ki sabahtan beri onlarca zip yada rar uzantılı doya indirdim hepsi takır takır çıkıyor sizin verdiğiniz çıkmıyor :) kafayı yememek elde değil. neyse başka siteden buldum indirdim açıldı da şimdi adımları izledim de benim şu siyah ekran açık kalmıyor aç diyorum hemen gidiyor neden acaba?

• UnlockBootloader.bat'ı açınca hemen kayboluyor?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

• UnlockBootloader.bat'ı açınca hemen kayboluyor?
İşte Buda Bana Özel Konuyu Okumamışsın Demekki Bende Senin gibi 1 Saat Uğraştım Başka Bulduğun Sitelerdeki Açılmayacaktır
Ama Bendek Açılır WİNRAR 5.50 Üstünü kurup deneyin.Winrarı Ben Yapmadım Sadece Sıkıştırdım Milyonlarca Kişinin İndirdiği Yandeske Yükledim :):)

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
İşte Buda Bana Özel Konuyu Okumamışsın Demekki Bende Senin gibi 1 Saat Uğraştım Başka Bulduğun Sitelerdeki Açılmayacaktır
Ama Bendek Açılır WİNRAR 5.50 Üstünü kurup deneyin.Winrarı Ben Yapmadım Sadece Sıkıştırdım Milyonlarca Kişinin İndirdiği Yandeske Yükledim :):)
hocam bakayım sürüm yeni olması gerek ama olmazsa bana başka bir yerden yükleme yapar mısın bugün rom atayım bitsin ya :)

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam bakayım sürüm yeni olması gerek ama olmazsa bana başka bir yerden yükleme yapar mısın bugün rom atayım bitsin ya :)
Tamam Başka Benim Google Drivere Yüklüyorum Bakalım Ne Olacak.

Buyur Birde Burdan Dene

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50

Buyur Birde Burdan Dene

şimdi ben winrar son sürümü yükledim öyle deneyeyim de hocam sonra yükle olmazsa seni boşuna yormuş olmayalım. kusura bakma

Buyur Birde Burdan Dene

eyvallah çok sağol hemen deniyorum

şimdi ben winrar son sürümü yükledim öyle deneyeyim de hocam sonra yükle olmazsa seni boşuna yormuş olmayalım. kusura bakma

eyvallah çok sağol hemen deniyorum
çıkardım hocam sağol. ama demo olması ile mi alakalı anlamadım çıkar seçeneği yok direk aç diyor oradan çek taşı yöntemi ile masa üstüne attım.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Hocam şimdi siyah ekran sabit kaldı ancak cihazı görmedi sürekli cihazı bağla yazısı çıktı. Adım adım her şeyi yaptım ama öndesin de ben Usb hata ayıklama açmıştım ayrıca oem kilidi açma falan hepsini aktif ettim. Yapacak başka bir şey var mı öncesinde.

Port - Hint:

Power off the phone before connecting.
For brom mode, press and hold vol up, vol dwn, or all hw buttons and connect usb.
For preloader mode, don't press any hw button and connect usb.

Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam şimdi siyah ekran sabit kaldı ancak cihazı görmedi sürekli cihazı bağla yazısı çıktı. Adım adım her şeyi yaptım ama öndesin de ben Usb hata ayıklama açmıştım ayrıca oem kilidi açma falan hepsini aktif ettim. Yapacak başka bir şey var mı öncesinde.
ribac23, Ömrümü Yedin Valla facepalm~~ O Kadar İşlerim Vardı Hepsi Kaldı Niye Bir tek Sende Sorunlar Çıkıyor

Driverin Kurılumu PC YE
Yada Sen Bunları Dene Telefon Kapalı Bağlı İken Aygıt Yöneticine Bak Android Yazıyorsa Driver Sorunun Var.

Aygıt Yöneticisine Girip
Android Yazısına Sağ Tıkla Sürücü Güncelleştir
Bilgisayarımdaki Sürücülere Gözat
Bilgisayarımdaki Sürücülerin Listesini Seçin
Sonraki Disketi Varı Seçin Gözatdan Masa Üstündeki Driveri Gösterin
Klasördeki android_winusb inf Dosyasını Çift Tıklayın Çıkan Uyarıya Eveti Seçin
Kurulunca Android ADB Interface Yazarsa Tamamdır.Artık Sürücü Yüklenmiş Olacaktır

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
ribac23, Ömrümü Yedin Valla facepalm~~ O Kadar İşlerim Vardı Hepsi Kaldı Niye Bir tek Sende Sorunlar Çıkıyor

Driverin Kurılumu PC YE
Yada Sen Bunları Dene Telefon Kapalı Bağlı İken Aygıt Yöneticine Bak Android Yazıyorsa Driver Sorunun Var.

Aygıt Yöneticisine Girip
Android Yazısına Sağ Tıkla Sürücü Güncelleştir
Bilgisayarımdaki Sürücülere Gözat
Bilgisayarımdaki Sürücülerin Listesini Seçin
Sonraki Disketi Varı Seçin Gözatdan Masa Üstündeki Driveri Gösterin
Klasördeki android_winusb inf Dosyasını Çift Tıklayın Çıkan Uyarıya Eveti Seçin
Kurulunca Android ADB Interface Yazarsa Tamamdır.Artık Sürücü Yüklenmiş Olacaktır
o kısım tamam driver yüklü adb interface gözüküyor ama uyarı değişmiyor. pc ile alakalı olabilir mi. misal güvenli modda mı denesem?

Üst Alt