Rehber Redmi Note 10S Bootloader Kilit Açma (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Note 10s için ses açma+ses kısma+power kombinasyonu ile olmakta sorunsuz bir şekilde bootloader açıldı konu sahibine sonsuz teşekkürler.
Sağol Güle Güle Kullan Hemen Yapmışsın Sorunsuz.

abdülrezzak.kavra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülrezzak
Cihazım
Mı 8 Lite
Konular
10
Merhaba bilgisayarım win7 64 bit ve driverı kurarken yani sağ tık yükle dediğimde (SEÇTİĞİNİZ INF DOSYASI BU YÜKLEME YÖNTEMİNİ DESTEKLEMİYOR) diye bir hata alıyorum bunun çözümü nedir acaba ?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba bilgisayarım win7 64 bit ve driverı kurarken yani sağ tık yükle dediğimde (SEÇTİĞİNİZ INF DOSYASI BU YÜKLEME YÖNTEMİNİ DESTEKLEMİYOR) diye bir hata alıyorum bunun çözümü nedir acaba ?
Konuda Driverle İlgili Birşey Yazmadım.Siz Mtk Kilit Açmaylamı Uğraşıyorsunuz Yoksa Driver Kurmaylamı ilgili

abdülrezzak.kavra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülrezzak
Cihazım
Mı 8 Lite
Konular
10
Kilit Açmayla uğraşıyorum fakat ilk adımdaki hani install kısmı bende olmuyor söylediğim hatayı veriyor ne yapmam gerek ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuda Driverle İlgili Birşey Yazmadım.Siz Mtk Kilit Açmaylamı Uğraşıyorsunuz Yoksa Driver Kurmaylamı ilgili
Yani ilk adımı yapamıyorum kısaca. İnf dosyası bu yükleme yöntemini desteklemiyor diye bi hata alıyorum

tugba51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğba
Cihazım
10s
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Müjde Merhaba Arkadaşlar
Bu Konuyu Redmi Note 10S Konusunda Açtım Müsait Olunca Genel Bütün MTK Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO İçinde Açacağım

Bütün MTK 'lı Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Telefon Modellerinde Geçerlidir

Xiaomi Cihazlarının Bootloader Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklememiz Gerekiyor. MediaTek Xiaomi Cihazlarında Bu Kılavuzla Atlanabilir. Xiaomi Bootloader Unlock Guide ile MediaTek MTK 'lı İşlemcili Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Cihazlarınızın Bootloader Kilidini Kolayca Açabileceksiniz.

MediaTek Cihazlarında Önyükleyicinin Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklemeye Gerek Yok. Bu kılavuzu Takip Ederek, MediaTek Cihazlarının Önyükleyicisinin Kilidini 5 Dakika İçinde Açabilirsiniz. Silme ve Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Olmadan.

Herkese Hayırlı Olsun :)
ÖNEMLİ!!!

Bu İşlemleri Yapınca Telefonun IMEI'Leri Silinmez Verileriniz Silinmez Daha Önceki Gibi Güncellemeleri Alır
Telefonun Modeli Serinosu Silinmez Telefonun Kapak Rengi Değişmez Vs
Garantili Olan Telefonlar Bu İşlemden Sonra Garanti Dışı Kalacaktır.Bu İşlemden Sonra Telefon Bozulacak Kullanılamayacak Anlamına Gelmez

Eğer İlerde Donanımsal Bir Sorun Olursa.Servise Göndermeden Bootloader Kilidini 10 Saniyede Tekrar Kapatabilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Gereksinimler
Windows Bilgisayar
USB Veri Kablosu
MediaTek cihazı

Gerekli Dosyalar
MTK Bootloader Kilit Açma Paketini İndirin

Xiaomi Bootloader'ın Kilidi Nasıl Anında Açılır?​

• MTK Bootloader Unlock Pack'i PC'nize indirin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

• İndirilen .ZIP dosyasını ayıklayın

• MTK sürücüsünü kurun (Sürücü klasörüne girin ve cdc-acm.inf dosyasına sağ tıklayın, Yükle'yi seçin)

• USBDK'yi yükleyin (64 bit işletim sistemi için x64, 32 bit işletim sistemi için x86)

• Bilgisayarını yeniden başlat
  • Telefonunuzu kapatın
  • UnlockBootloader.bat'ı açın

• UnlockBootloader.bat Çalıştırınız
  • Telefon Kapalı Durumda İken Sesi Açma Ve Kısma Düğmesini Basılı Tutarak Telefonu Bir Kablo ile Bilgisayara Bağlayın.
  • “Bootloader Kilidi Açıldı” İfadesini Gördükten Sonra. Kabloyu Çıkarın Ve Güç Düğmesini 15 Saniye Basılı Tutun.

• Önyükleyicinizin Kilidi Açılacaktır.
  • Silmeden Aynı Adımlarla Bootloader'ınızı Tekrar Kilitleyebilirsiniz. Sadece LockBootloader.bat'ı Aynı Adımlarla Kullanın.
Herkese Hayırlı Olsun :)

Bilgilendirme

Bende Çalışan Bir Şey Sizde Çalışmayabilir.Bu Çalışmıyor Anlamına Gelmez Test Yapılırken Lock Unlock İşlemi Birçok Kez Yükleme Yapılmış Test Edilmiştir.
Konuda Yer Alan Tüm Anlatımları Doğru Ve Eksiksiz Uygulamak Sizin Sorumluluğunuzdadır, Yukarıda Açıkca Belirtilen Özelliklerin Sizdeki Eksikliğinden Dolayı Herhangi Bir Sorun Yaşamanız Durumunda Bundan Kendiniz Sorumlu Olursunuz.Konu Tüm MIUI Türkiye Üyelerine Aittir, Düzenleme Paylaşım Hakkı İse Bana Aittir.
Merhaba yeni olduğum için nereye yazmam gerektiğini bilmiyorum hata yapıyorsam herkesten özür diliyorum.
Redmi Note 10S dün kısa bir güncelleme aldıktan sonra yeniden başlatma menüsüne iletti ve o andan itibaren MIUI sayfasında kalıyor.
içerisinde önemli belgelerim ve fotoğralar var ulaşmadan formatlamak istemiyorum. Bu detayı göz önünde bulundurarak yardımcı olabilecek var mı?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Kilit Açmayla uğraşıyorum fakat ilk adımdaki hani install kısmı bende olmuyor söylediğim hatayı veriyor ne yapmam gerek ?

Yani ilk adımı yapamıyorum kısaca. İnf dosyası bu yükleme yöntemini desteklemiyor diye bi hata alıyorum
Sorun pc ve işletim sisteminden kaynaklı varsa başka pc de windows10-11 deneyin çalışır

Merhaba yeni olduğum için nereye yazmam gerektiğini bilmiyorum hata yapıyorsam herkesten özür diliyorum.
Redmi Note 10S dün kısa bir güncelleme aldıktan sonra yeniden başlatma menüsüne iletti ve o andan itibaren MIUI sayfasında kalıyor.
içerisinde önemli belgelerim ve fotoğralar var ulaşmadan formatlamak istemiyorum. Bu detayı göz önünde bulundurarak yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba Önemli Değil Kısaca Gösterdim
Hangi Romu kullanıyorsunuz Bilmiyorsanız Ayarlar,Telefon hakkındaya girip Ekran Görüntü Resmini Atınız Ona Göre Bakalım

Son düzenleme:

abdülrezzak.kavra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülrezzak
Cihazım
Mı 8 Lite
Konular
10
Merhaba elimde 1 adet Redmi Note10 Pro Yurtdışı bir cihaz var ve bootloader kilidi kapalı nv data arızası veriyor güncelleme sonrasında. Öncelikle bi kaç sorum var ve yardıma ihtiyacım var gerekirse ücretli bir şekilde. Söylediğiniz gibi önce bootloader kilidi açmayı denedim fakat programda telefonu hiçbir şekilde görmüyor. Bootloader açmadan modemi flashladım ancak hiç bir işe yaramadı. Kilidi de açamıyorum lütfen yardım edermisiniz. Ve anlamadığım bir konu da cihazın fastboot modu değişik bu normal mi ? Ve sürekli olarak bu fastboot moduna almadan çnce şarj işareti çıkıyornve hiç gitmiyor ancak fastboot da görmüyorum ve recovery e giremiyorum.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba elimde 1 adet Redmi Note10 Pro Yurtdışı bir cihaz var ve bootloader kilidi kapalı nv data arızası veriyor güncelleme sonrasında. Öncelikle bi kaç sorum var ve yardıma ihtiyacım var gerekirse ücretli bir şekilde. Söylediğiniz gibi önce bootloader kilidi açmayı denedim fakat programda telefonu hiçbir şekilde görmüyor. Bootloader açmadan modemi flashladım ancak hiç bir işe yaramadı. Kilidi de açamıyorum lütfen yardım edermisiniz. Ve anlamadığım bir konu da cihazın fastboot modu değişik bu normal mi ? Ve sürekli olarak bu fastboot moduna almadan çnce şarj işareti çıkıyornve hiç gitmiyor ancak fastboot da görmüyorum ve recovery e giremiyorum.

Merhaba
Öncelikle Konuyu Kendi Telefon Modeliniz Olan Redmi Note10 Pro Konusunda Başlıkta Açınız
Ayrıca Android deneyiminiz yoksa hiç bu işlere girmeyin sizin çözeceğiniz sorunlar değil Telefona Daha çok Zarar Gelir.
İsterseniz Buradan İletişime Geçin Size yardımcı Olacaklardır.
Ücretli Onarımlar

abdülrezzak.kavra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülrezzak
Cihazım
Mı 8 Lite
Konular
10
Merhaba
Öncelikle Konuyu Kendi Telefon Modeliniz Olan Redmi Note10 Pro Konusunda Başlıkta Açınız
Ayrıca Android deneyiminiz yoksa hiç bu işlere girmeyin sizin çözeceğiniz sorunlar değil Telefona Daha çok Zarar Gelir.
İsterseniz Buradan İletişime Geçin Size yardımcı Olacaklardır.
Ücretli Onarımlar
şuan redmi note 10 pro konu başlığında sorunumu anlattım teşekkür ederim.

umut24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
Note 10s
Konular
0
Redmi note 11 pro 4g g96 cihazlar için denendi fakat 1. sayfadaki adımları uyguladığınızda cihazınız corrupted hatası verip açılmayacaktır.Ancak bu durum bootloader kilidinin açılmadığı manasına gelmemektedir.Akabinde fastboot moduna alıp istediğiniz bölgenin fastboot romunu yükleyebilirsiniz.Bilgi paylaşıldığı sürece kıymetlidir tekrar excalabur abiye teşekkürler.

Üst Alt