Soru Redmi note 10 Pro'yu tavsiye eder misiniz ?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Arkadaşımda S20 FE modeli var ve bayağı memnun. Snapdragon işlemcili olan.
Yine de Exynos işlemci kötü bir işlemci değil

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Redmi note 11 proda güzel düşünürsen benim deneme şansım oldu güzel telefon elde tutuşu falan

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
10
Arkadaşlar merhabalar. Abime telefon bakıyorum. Redmi note 10 pro günlük kullanım için gayet yeterli bir cihaz geldi bana. Abim pek oyun oynamaz. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi ? 8bin lira fiyat bandında pek rakibini göremedim. Eğer öneriniz varsa 12-13 bine kadar çıkabilirim. Bir de telefon hakkında bir kaç sorum olacak. TR garantili cihazlarda rom değiştirmede repairli cihazlar gibi nvdata hatası ya da modem flashlanma gereksinimi olur mu ? Bir de sensör problemi tolere edilebilir seviyede midir ? Ve kamerası hakkında da yorum alabilirsem çok sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son 2 yılda kullandığım bazı cihazlar
Mi10t,pro ,mi11 , mi11 lite
One plus nord,8,8t
Tecno Camon 18 premier
İnfinix Phantom X

Dediğin gibi kusursuz cihaz asla olmadı olmayacakta, beklentiler aşırı yükseldi ama siz akrabanızı tanımlarken oyun oynamayan orta seviye kullanıcı diye tabir ettiniz, yukarıda saydığım hiç bir cihaz üzmez orta seviyeyi fiyata göre seçilebilir.
Hatta şöyle söyleyeyim 18 premier gayet uygun fiyatlı ve birçok özelliği karşılar hatta yurtdışı ile yurtiçi almanız hiç farketmez IMEI işlemleri 5 dakikada siz veya abiniz bile yapabilir güncelleme ve sıfırlama da gitmez . Bence bu tarz cihazlara da yönelebilirsiniz

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Son 2 yılda kullandığım bazı cihazlar
Mi10t,pro ,mi11 , mi11 lite
One plus nord,8,8t
Tecno Camon 18 premier
İnfinix Phantom X

Dediğin gibi kusursuz cihaz asla olmadı olmayacakta, beklentiler aşırı yükseldi ama siz akrabanızı tanımlarken oyun oynamayan orta seviye kullanıcı diye tabir ettiniz, yukarıda saydığım hiç bir cihaz üzmez orta seviyeyi fiyata göre seçilebilir.
Hatta şöyle söyleyeyim 18 premier gayet uygun fiyatlı ve birçok özelliği karşılar hatta yurtdışı ile yurtiçi almanız hiç farketmez IMEI işlemleri 5 dakikada siz veya abiniz bile yapabilir güncelleme ve sıfırlama da gitmez . Bence bu tarz cihazlara da yönelebilirsiniz
Hocam yazdığınız telefonların nerdeyse hiçbirinin sıfırı bulunmuyor. Mi 10t kullanıcısıyım gerçekten f/p bir telefon ancak ikinci el cihazlara hiç sıcak bakamıyorum.

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
10
Hocam yazdığınız telefonların nerdeyse hiçbirinin sıfırı bulunmuyor. Mi 10t kullanıcısıyım gerçekten f/p bir telefon ancak ikinci el cihazlara hiç sıcak bakamıyorum.
Eskiden olduğu gibi herkesin üstünde ulaştığı.
Mi6, mi9t, mi10t gibi f/p kralı seçenekler olmayacak kolay kolay .
Redmi Note 10 PRO da yurtiçi gayet işinizi görür diye düşünüyorum abinizin . Hatta yurtdışıda olabilir işlemler 10 dakika almıyor.
Xiaomi yazılımı çok iyi olmasada 3 milisaniye lag oldu vay vay vayy diyen grup hep olacaktır, abiniz bu gruba dahil değildir büyük ihtimalle.
Severek de kullanır sizin arayışıniz yukarda saydığım gibi cihazlar ama öyle cihaz yok artık piyasada

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Eskiden olduğu gibi herkesin üstünde ulaştığı.
Mi6, mi9t, mi10t gibi f/p kralı seçenekler olmayacak kolay kolay .
Redmi Note 10 PRO da yurtiçi gayet işinizi görür diye düşünüyorum abinizin . Hatta yurtdışıda olabilir işlemler 10 dakika almıyor.
Xiaomi yazılımı çok iyi olmasada 3 milisaniye lag oldu vay vay vayy diyen grup hep olacaktır, abiniz bu gruba dahil değildir büyük ihtimalle.
Severek de kullanır sizin arayışıniz yukarda saydığım gibi cihazlar ama öyle cihaz yok artık piyasada
Zaten özellikle xiaomi istedi 😂 Evet çok haklısınız ben de uzun bir süre 9t pro kullandıktan sonra uzun bir arayışa girdim. Aradığımı yine eski bir cihaz olan mi 10t de buldum. Gerçekten de şuan eski cihazlardaki f/p oranına ulaşılmıyor.

Üst Alt