Yardım Redmi Note 10 Pro Yakınlık sesnsörü ve görüntülü konuşma sırasında karşı tarafa ses gitmeme sorunu?

volkan-ylz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
simpler uygulamasını yükledim varsayılan gibi bir ayar varmı bir ayara gerek varmı?

volkan-ylz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
Sorun Google Dialer (arama) uygulamasında.
Bu uygulama veya alternatif yükleyin.
simpler uygulamasını yükledim varsayılan gibi bir ayar varmı bir ayara gerek varmı? ararken tamam bu uygulamadan yapıyorumda karşıdan arama geldiginde sanki google dialer açıyo

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
simpler uygulamasını yükledim varsayılan gibi bir ayar varmı bir ayara gerek varmı? ararken tamam bu uygulamadan yapıyorumda karşıdan arama geldiginde sanki google dialer açıyo
Ayarlar -> Uygulamalar -> Uygulamaları Yönet -> Sağ Üst Kısım Üç nokta -> Varsayılan Uygulamalar -> Ara seçeneğini Dialer uygulaması seçin.

volkan-ylz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
Ayarlar -> Uygulamalar -> Uygulamaları Yönet -> Sağ Üst Kısım Üç nokta -> Varsayılan Uygulamalar -> Ara seçeneğini Dialer uygulaması seçin.
birde siz telefona hakimsiniz ben yeni kullanıyorum bu telefonda honor tartı aldıgım için huawei saglık uygulamasını kullanmak zorundayım. bu uygulamayı açtıgımda adım sayma hassasiyetini arttırmak için bu uygulamayı korumalı uygulamalara ekleyin yazıyor bunu nasıl yapabilirim. şuan adım sayma yapmıyor bu ayarı yapmam lazım sanırım.

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
birde siz telefona hakimsiniz ben yeni kullanıyorum bu telefonda honor tartı aldıgım için huawei saglık uygulamasını kullanmak zorundayım. bu uygulamayı açtıgımda adım sayma hassasiyetini arttırmak için bu uygulamayı korumalı uygulamalara ekleyin yazıyor bunu nasıl yapabilirim. şuan adım sayma yapmıyor bu ayarı yapmam lazım sanırım.
Uygulamanın sürekli olarak arka planda çalışması gerektiğini söylüyor hocam. Bu uygulama sürekli olarak arka planda çalışırsa aşırı miktarda batarya tüketiyor, yani yapmanızı tavsiye etmiyorum fakat eklemek isterseniz ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet altından health uygulamasını bulun otomatik başlatmayı aktifleştirin ve pil tasarrufu bölümünden kısıtlama yok olarak ayarlayın.

volkan-ylz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
Uygulamanın sürekli olarak arka planda çalışması gerektiğini söylüyor hocam. Bu uygulama sürekli olarak arka planda çalışırsa aşırı miktarda batarya tüketiyor, yani yapmanızı tavsiye etmiyorum fakat eklemek isterseniz ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet altından health uygulamasını bulun otomatik başlatmayı aktifleştirin ve pil tasarrufu bölümünden kısıtlama yok olarak ayarlayın.
Mi fit kullansam dahamı az pil yer acaba benim honor tartıyı tanırmı?

volkan-ylz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
çok tşk ederim sayenizde sensor sorununu hallettik dünden beri kullanıyorum sorun yok.

volkan-ylz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
volkan
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
Karşıdan gelen aramalarda şu uyarıyı veriyor nedendir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimde çıkmamış uygulama cevap vermedi telefonon kendi uygulaması kullanıldı diye bır uyarı veriyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-28-12-10-55-095_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-06-28-12-10-55-095_com.miui.home.jpg
    505,4 KB · Görüntüleme: 23

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimde çıkmamış uygulama cevap vermedi telefonon kendi uygulaması kullanıldı diye bır uyarı veriyor.
Nedenini bilmiyorum hocam. Başka bir uygulama deneyebilirsiniz.

Üst Alt