Yardım Redmi Note 10 Pro Yakınlık sesnsörü ve görüntülü konuşma sırasında karşı tarafa ses gitmeme sorunu?

Mutlu_76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mutlu Çelik
Cihazım
Xiaomi Redmi 5
Konular
3
Merhabalar. 4 gün önce Xiaomi Redmi Note 10 Pro aldım lakin konuşma sırasında yakınlık sensörü ara ara kapanıp açıldığı için kulaklarımın tuşlara temas etmesine sebep oluyor. Bunun için önerisi olan var mı? (Her türlü kalibrasyonu yaptım yine olmadı). İkinci olarak Whatsaap'tan görüntülü konuşma sırasında karşı tarafa sesim çok ama çok az gidiyor. Bu konuda ne önerirsiniz? Üçüncü olarak ise bu sorunların giderilememesi üzerine telefonu iade edebilir miyim?

Vazil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Resmi note 10 p
Konular
1
Merhabalar. 4 gün önce Xiaomi Redmi Note 10 Pro aldım lakin konuşma sırasında yakınlık sensörü ara ara kapanıp açıldığı için kulaklarımın tuşlara temas etmesine sebep oluyor. Bunun için önerisi olan var mı? (Her türlü kalibrasyonu yaptım yine olmadı). İkinci olarak Whatsaap'tan görüntülü konuşma sırasında karşı tarafa sesim çok ama çok az gidiyor. Bu konuda ne önerirsiniz? Üçüncü olarak ise bu sorunların giderilememesi üzerine telefonu iade edebilir miyim?
Hocam merhaba bende aynı sorundan müzdaribim .çözebildiniz mi acaba.iade etmeyi bile düşünüyorum.

MaviHareket

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutluay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Konular
2
Bende de aynı telefon mevcut yakınlık sensörü devreye giriyor lakin telefonu çektiğimde geç devreden çıkıyor yani ekran geç açılıyor ama ses kısık gitme sorunum yok

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Bende de aynı telefon mevcut yakınlık sensörü devreye giriyor lakin telefonu çektiğimde geç devreden çıkıyor yani ekran geç açılıyor ama ses kısık gitme sorunum yok
Bende de durum aynı Görüntülü ko uçmayı denemedim.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaferaxu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zafer Aksu
Cihazım
Samsung
Konular
1
sensör sorunu bazı Xiaomi modellerinde var ama WhatsApp ta ses gitmeme sorununu başka marka cihazda da gördüm yazılımsal olduğunu düşünüyorum

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Bugün telegram ve bip üzerinden görüntülü görüşmeler yaptım. Böyle bir sorun yaşamadım. Gayet net ve iyiydi görüşmelerim. WhatsApp ı bilmiyorum. Sensör sorunu can sıkıyor yalnız.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Sorun Google Dialer (arama) uygulamasında.
Bu uygulama veya alternatif yükleyin.

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Bu sorunun çözümü için kalıcı ve 3. Parti uygulamalar harici bir çözümü var mıdır? Telefon da konuşurken sürekli ekran aktif kalıyor. Çok can sıkmaya başladı.
Gelmesi beklenen miui 13 te sorunun çözüleceğine dair bir bilgi var mıdır? Teşekkür ederim.

srkn06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
0
Aynı sıkıntıyı yaşıyordum. Konuşurken devamlı uygulamalar açılıyordu. Dün konuşma esnasında android bildirim geldi. Tıkladım,, Diğer uyg.üzerinde göster'i kapattım. Şuan problem gözükmüyor.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-06-23 at 11.55.27.jpeg
    WhatsApp Image 2021-06-23 at 11.55.27.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 44
Üst Alt