Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Hocam merhabalar 1 yıl önce note 10 pro aldım telefoncu arkadaş güncellemeleri kapatıp güncellersen ımeı ggider dedi şuan miu 12.5.8 yüklü ve mor gece kamerası, Al kamera çekmemesi gibi hataları alıyorum acaba ben ne yapmam lazım telefonumu wifi ile güncelleyip sizin bu dosyanızı işlemleri takip ederek telefonuma pc ile aktarsam sorunumu çözüp artık diğer güncellemeleri alabilirmiyim yoksa telefoncuyamı götüreyim cevaplarsanız sevinirim iyi günler
Telefoncuya neden gideceksiniz boşuna para israfı.
Kendiniz yapabilirsiniz gayet kolay bir işlemdir.
Öncelikle hangi sürüme geçeceksiniz onu seçin MIUI 12.5 ile 13 arasında performans konusunda 12.5 önde bence.
12.5.8 için dosya varsa güncellemeyi yapıp direk dosyayı fastboot modda pcden aktarın bu kadar

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam merhabalar 1 yıl önce note 10 pro aldım telefoncu arkadaş güncellemeleri kapatıp güncellersen ımeı ggider dedi şuan miu 12.5.8 yüklü ve mor gece kamerası, Al kamera çekmemesi gibi hataları alıyorum acaba ben ne yapmam lazım telefonumu wifi ile güncelleyip sizin bu dosyanızı işlemleri takip ederek telefonuma pc ile aktarsam sorunumu çözüp artık diğer güncellemeleri alabilirmiyim yoksa telefoncuyamı götüreyim cevaplarsanız sevinirim iyi günler
Her güncellemede orijinal modem dosyasını da koydukları için tekrar modem atma ihtiyacı duyuyoruz. imei gitmiyor ancak telefon nv data corrupted yazısıyla recovery ekranına atıyor. 12.5.8 için de modem dosyası hazırladım diye hatırlıyorum. mor çekim, sensör, nfc ne sorun varsa hepsi gider. miui 13 e geçecekseniz 13.0.15 güzel

furkantekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Her güncellemede orijinal modem dosyasını da koydukları için tekrar modem atma ihtiyacı duyuyoruz. imei gitmiyor ancak telefon nv data corrupted yazısıyla recovery ekranına atıyor. 12.5.8 için de modem dosyası hazırladım diye hatırlıyorum. mor çekim, sensör, nfc ne sorun varsa hepsi gider. miui 13 e geçecekseniz 13.0.15 güzel
Hocam acaba işlemi yaparken müsait olursanız birlikte yapabilirmiyiz tam anlamış değilim pcden konusabilirsek müsait bir anınızda birlikte yapma imkanımız olursa mutlu olurum

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam hiç müsait olamıyorum inanın, işlem çok ama çok basit yapabileceğinizden eminim. Olur da yapamazsanız özel mesaj atın, e posta ile bildirim geliyor, ilk fırsatta bakarım

arizali14

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rıza
Cihazım
10pro
Konular
0
Hocam acaba işlemi yaparken müsait olursanız birlikte yapabilirmiyiz tam anlamış değilim pcden konusabilirsek müsait bir anınızda birlikte yapma imkanımız olursa mutlu olurum
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
videodaki gibi fastboota al bağla bilgisayara indirdiğin zip dosyasını klasöre çıkart "çift tıkla modem yüklensin.bat" dosyasını çalıştır oldu bitti

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Arkadaşlar merhaba V12.5.10.0.RKFINXM sweetin (pro max) cihaz için modem varmı ? Yardımcı olabilir misiniz?

Ahmed27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xioami
Konular
3
Arkadaslar imei atınca bu modem dosyasını mı yüklemek lazım illa. Yoksa imei atılmadan önceki modem dosyasını yedekleyip onu atsak olurmu? İmei mi gider ?

Üst Alt