Recovery Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.7.0_12 Tek Tuş Yükleme Aracı

Ahmed27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xioami
Konular
3
İyi günler. Bu twrp yükleyince magisk atmamız lazımmı? Silinirmi twrp açılıp kapanınca. Yeni note 10 pro aldım. İmei ikiside kapanırsa cihaz anakartina müdahale ediliyormuş. Bootlader Unlock için gün aldım. Twrp yükleyip modem ve efs imei yedeği alsam. Sonra imeiler kapanana kadar kullansam sonra imei için yine anakartmi açılır. Yoksa bootlader açık olduğu için gerek kalmazmı?

Vatuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MM
Cihazım
Mi 8
Konular
0
merhaba, twrpyi yükledim ancak ilk açılışta "Swipe up to unlock" ekranında kalıyor ve dokunmatik çalışmıyor. ne yazık ki bunu bir türlü aşamadım. başına gelen çözümünğ bilen var mı?

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
merhaba, twrpyi yükledim ancak ilk açılışta "Swipe up to unlock" ekranında kalıyor ve dokunmatik çalışmıyor. ne yazık ki bunu bir türlü aşamadım. başına gelen çözümünğ bilen var mı?
Bir daha yükleyin veya farklı twrp sürümleri deneyin

Vatuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MM
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Bir daha yükleyin veya farklı twrp sürümleri deneyin
Denedim ancak çözüm olmadı. Hepsinde dokunmatik çalışmadı. Çözüm bulamayarak miflash işe devam etmek zorunda kaldım.

Mhmmtyyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Yazılım mühendisi
Konular
2
merhaba aynı sorundan bende muzdaribim maalesef. EU rom atıcaktım Twrp den atmal daha mantıklı geldi herhangi bir elektrik veya kablo bağlatısı sorunu ile uğraşmamak için fakat maalesef yapamadım.
Sizinki gibi dokunmatik çalışmıyor o ekranda kalıyorum. Normal olarak bilgisayar bağlantısı ile attım romu, şuanda kuruluyor telefon. Şimdi ücüncü twrp sürümüne gectim indiriyorum. Hepsini teker teker deneyeceğim çalışan olursa yazarım. twrp yükleyip yedek almam lazım ileride gelişen gelişecek olan imei sorunları için.

Vatuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MM
Cihazım
Mi 8
Konular
0
merhaba aynı sorundan bende muzdaribim maalesef. EU rom atıcaktım Twrp den atmal daha mantıklı geldi herhangi bir elektrik veya kablo bağlatısı sorunu ile uğraşmamak için fakat maalesef yapamadım.
Sizinki gibi dokunmatik çalışmıyor o ekranda kalıyorum. Normal olarak bilgisayar bağlantısı ile attım romu, şuanda kuruluyor telefon. Şimdi ücüncü twrp sürümüne gectim indiriyorum. Hepsini teker teker deneyeceğim çalışan olursa yazarım. twrp yükleyip yedek almam lazım ileride gelişen gelişecek olan imei sorunları için.
Bilgilendirne için teşekkür ederim. Sorun hallolursa iyi olacak. Fox twrp denedim ben mümkün olmadı. Miflash ile yükleyince de bir daha denemedim. Aşmak için otg ile mouse takanlar olmuş. Yan yol ama bu şekilde olabilir sanırım

Mhmmtyyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Yazılım mühendisi
Konular
2
Bilgilendirne için teşekkür ederim. Sorun hallolursa iyi olacak. Fox twrp denedim ben mümkün olmadı. Miflash ile yükleyince de bir daha denemedim. Aşmak için otg ile mouse takanlar olmuş. Yan yol ama bu şekilde olabilir sanırım
Merhaba hocam bende dün Fox deniyecektim. Dosyaları indiririm yoruldugum için bıraktım bugün deniyecektim. İndirmesem olacakmış ama indirdim artık denemeden vazgeçmem. Fakat otg iyi bir çözüm aslında benim aklıma gelmedi. Bugün dener soruclari gene yazarım.
İmei için ilerde lazım olur diye olmasa yüklemeyemeyecegim fakat ilerde lazım olur gibi hissediyorum onun için bu uğraş :)

Mhmmtyyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 10 p
Meslek
Yazılım mühendisi
Konular
2
Sonuclari yazmayı unutmuşum. Şimdi yazayım biraz zaman geçti ama

Twrp hiç bir şekilde ekranı okumadı benim nedense bilmiyorum. Ama otg ile mause taktim çalışıyor.
Orange Fox un 11 li olan bir sürümü çalışıyor. İsteyen olursa linkini atarım ordan yedek alabiliyorsunuz fakat magisk flashlamaya çalışmıştım heralde ne sorunu oldu bilmiyorum flashlayamadim çok önemli değil heralde daha 6-7 ay var imei gitmesine diye fazla takmıyorum kafaya.

En kotu otg mause yapar çözeriz olayı hepinize iyi günler .

Osmnipekk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Devlet Memuru
Konular
64
Redmi Note 10 Pro
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun. Minimal Adb & Fastboot kurun
3. Telefonu fastboot moda alın.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP dosyasını indirin zip içinden çıkarıp kurduğunuz minimal adb & fsatboot klasörüne atın.
6. Minimal Adb açın. "fastboot flash recovery twpr_dosyasının_adı.img" olarak yükleyin. "fastboot boot twpr_dosyasının_adı.img" twrp menüsünü açın.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.
twrpsaltokunur-png.45440

9. Kolay gelsin.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.5.1.v2
Dosya şifresi çözme sorunu giderilmiş sürümdür.
İndirme Bağlantısı : Redmi Note 10 Pro (Sweet) TWRP – Xiaomi Tools
Şifre: miuiturkiye.net
twrp ekranında dokunmatik çalışmıyor

Mukohan1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mükremin
Cihazım
Redmi note 3
Konular
0
Sonuclari yazmayı unutmuşum. Şimdi yazayım biraz zaman geçti ama

Twrp hiç bir şekilde ekranı okumadı benim nedense bilmiyorum. Ama otg ile mause taktim çalışıyor.
Orange Fox un 11 li olan bir sürümü çalışıyor. İsteyen olursa linkini atarım ordan yedek alabiliyorsunuz fakat magisk flashlamaya çalışmıştım heralde ne sorunu oldu bilmiyorum flashlayamadim çok önemli değil heralde daha 6-7 ay var imei gitmesine diye fazla takmıyorum kafaya.

En kotu otg mause yapar çözeriz olayı hepinize iyi günler .
hocam dokunmatik çalışan recovery atar mısın

Üst Alt