Recovery Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.7.0_12 Tek Tuş Yükleme Aracı

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
arkadaşlar en son twrp sürümü yüklü ama dahili hafıza boş görünüyor yardımcı olacak varmı

Aneksenamun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
0
arkadaşlar en son twrp sürümü yüklü ama dahili hafıza boş görünüyor yardımcı olacak varmı

Orangefox kullanıyorum sıkıntı yok...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Bir üstte yer alan videoda ki gibi manuel olarak yükleyin...

İlk mesajdaki zip dosyasını C: sürücüsünde bir klasöre açtım. Yükleyince twrp ekranında yanıp sönme oldu.
Bu güncel sürümü (3.7.0_12) twrp.img adıyla klasöre koydum, flash_twrp dosyasını çalıştırdım ve sorunsuz bir şekilde yüklendi. Twrp açılışında ekran şifresini istedi, dahili hafızayı da görüyor.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
İlk mesajdaki zip dosyasını C: sürücüsünde bir klasöre açtım. Yükleyince twrp ekranında yanıp sönme oldu.
Bu güncel sürümü (3.7.0_12) twrp.img adıyla klasöre koydum, flash_twrp dosyasını çalıştırdım ve sorunsuz bir şekilde yüklendi. Twrp açılışında ekran şifresini istedi, dahili hafızayı da görüyor.

Bilgi için teşekkürler ilk mesajdaki dosya da güncellendi. Herkes sizin gibi bilgi verse forum çok daha güzel olacak teşekkürler

ayuming

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
redmi note 3
Meslek
Elektronik
Konular
18
suan cihazda androıd 12 var tqrp nın cıktıgı tarıhte 11 var ıdı suan 12 yı desteklıyormu

Izareh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Rn8Pro
Konular
10
Redmi Note 10 Pro
Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, flash_twrp dosyasına çift tıklayarak çalıştırın
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.
twrpsaltokunur-png.45440

9. Kolay gelsin.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.5.1.v2
Dosya şifresi çözme sorunu giderilmiş sürümdür.
İndirme Bağlantısı : Redmi Note 10 Pro (Sweet) TWRP – Xiaomi Tools
Şifre: miuiturkiye.net
REDMİ NOTE 10 PRO CİHAZA SAHİBİM BOOTLOADER KİLİDİ AÇIK IMEI KAYITLI FAKAT YAZİLİMİ EU VE DÜŞÜK VERSİYON TELEFONDA TAKILMALAR MEYDANA GELİYOR ENDONEZYA ROM ATMAYİ DÜŞÜNÜYORUM BU CİHAZA IMEI SİLİNMEDEN HATASIZ NASIL ROM YÜKLEYEBİLİRİM NOT: IMEI YAZILIMLA YÜKLENDİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
REDMİ NOTE 10 PRO CİHAZA SAHİBİM BOOTLOADER KİLİDİ AÇIK IMEI KAYITLI FAKAT YAZİLİMİ EU VE DÜŞÜK VERSİYON TELEFONDA TAKILMALAR MEYDANA GELİYOR ENDONEZYA ROM ATMAYİ DÜŞÜNÜYORUM BU CİHAZA IMEI SİLİNMEDEN HATASIZ NASIL ROM YÜKLEYEBİLİRİM NOT: IMEI YAZILIMLA YÜKLENDİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Twrp üzerinden rom atarsanız IMEI gitmez rom atma işleminin ardından modem dosyasına ihtiyacınız olacak onu da atıp sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
merhaba öncelikle büyük harfle yazmak yasak forum kuralları ve Mi flash üzerinden endonezya rom yükleyebilirsin sorunsuz imeil uçmaz yanlız modem dosyası flash lamadan cihaz açılmaz haberin olsun bu forumda konular içinde mevcut .

Izareh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Rn8Pro
Konular
10
merhaba öncelikle büyük harfle yazmak yasak forum kuralları ve Mi flash üzerinden endonezya rom yükleyebilirsin sorunsuz imeil uçmaz yanlız modem dosyası flash lamadan cihaz açılmaz haberin olsun bu forumda konular içinde mevcut .
Hocam anlamadığım konu şu ilk mi flashla romu kurduktan sonra modem dosyası mi flaslicaz o modem dosyası flashlama işlemi nasıl yapılıyor orayi çözemiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp üzerinden rom atarsanız IMEI gitmez rom atma işleminin ardından modem dosyasına ihtiyacınız olacak onu da atıp sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz
Hocam şöyle detaylı bir anlatım olsa 1. 2 . 3 diye sırayla anlatım olsa yaparım twrp fazla anlamiyom çünkü

Üst Alt