Yardım Redmi Note 10 Pro şarjı hızlı bitmeye başladı

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
sıfırlayın tekrar kurun.
Benim büyük ihtimalle batarya sakata geldi custom kernel kullanırken force fast charce ayarını açıyordum o ömrünü yemiş olabilir arka kapağın açılmasını istemediğim için pilini değiştirmiyorum

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Benim büyük ihtimalle batarya sakata geldi custom kernel kullanırken force fast charce ayarını açıyordum o ömrünü yemiş olabilir arka kapağın açılmasını istemediğim için pilini değiştirmiyorum
Batarya sağlığı korunsun diye hızlı şarjı kapatıyor millet sen tam tersi yola girmişsin :D

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
O sıra cok lazımdı deji bataryalar nasıl ? 1 sene fazla performans kaybetmeden götürür mü
Yıllar önce iPhone 5 telefonum için almıştım. İlk başta performansı güzeldi ama 6 ay sonra eskisinden beter oldu. Belki şu an çıkanlar iyidir bilemiyorum

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Yıllar önce iPhone 5 telefonum için almıştım. İlk başta performansı güzeldi ama 6 ay sonra eskisinden beter oldu. Belki şu an çıkanlar iyidir bilemiyorum
6 ay fazla kısa başka batarya markası varmi bu cihaz için acaba

TR-Ilker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Mi8
Konular
20
Benimde berbat durumda. Kuryelik yapıyorum. Fazla gitmesi normal ama son dönemde iyice dayanmaz oldu. 20 binlik powerbank bitiriyorum. Çözümde bulamadım maalesef. Root/rom da atamam

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Hocam bu cihazın kronik yazılımsal sorunu. Deepsleep yani derin uyku 3-5 gün cihazı yeniden başlatmayınca bozuluyor. Cihazı yeniden başlatıp tekrar idle drain'i kontrol edebilir misiniz?
Nasıl kronik sorun? 14.0.2 sürümünde yoktu bu sorun bende. 14.0.8 e geçince başladı bende. 3-5 gün yeniden başlatmayınca şarjj kendiliğinden gidiyor.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Nasıl kronik sorun? 14.0.2 sürümünde yoktu bu sorun bende. 14.0.8 e geçince başladı bende. 3-5 gün yeniden başlatmayınca şarjj kendiliğinden gidiyor.
Hocam cihaz için hemen hemen her aosp - miui romu denediğimi söyleyebilirim. Hepsinde bu sorun var. Yüksek ihtimal denk gelmemiştir 14.0.2'de. Bu sorunun tek çözümü şu an herhangi bir aosp romda zelo kerneli kernelsu olmayan şekilde kullanmak. Onlarca rom kernel denedim hepsinde aynı sorun. Ayrıca bizzat kendim deneyimlemesem de telegramda benim kadar rom kernel deneyen bir arkadaş kernelsu'nun da bu soruna sebebiyet verdiğini söylüyor.

Üst Alt