Yardım Redmi Note 10 Pro Şarj Sorunu

Promisew

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derin
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
3
Benim tel son güncellemeden sonra 12.5.1 geceden sabaha yaklaşık % 20 civarında şarj tüketiyordu. Youtube de izledim. Ayarlarda miui sürümü en son güncelleme paketini indirip tekrar yükledim. Şimdi 2-3 falan düşüyor. Bende işe yaradı. Birde böyle deneyin isterseniz.
Nasil yaptınız

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Telefonu yüzde 10 dan aşağı düşürmeyin olur ki şarj biterse yapacak bir şey yok.arada bir özelikle telefonu yeni alanlar arada bir hızlı değilde normal şarj aleti ile şarj yapsın.Kapalı şarj etmek te bataryanın kapasitesi ni tam olarak yerine getirecektir.Konum ekran parlaklığı ve karanlık modunu da duruma göre kullanalım

nailcetin14

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazda pil
Cihazım
xiaomi redmi 5
Konular
0
Merhabalar bir çok kiş yazmış resmi 10 pro miuu 13 geldi kurdum 14.01 geldi kurdum ama ilk başta normeldi cihazın pil düşüşü hızlı azalıyor gece bekelemede bile uyku modunda bile aynı sorun azalıyor 2 aylık cihaz pil tasafruf modunda tutuyorum oyun oynamam arka pilanda açik yok malesef çare bulamadık ne yapmamız lazım bilenler olursa açıklama belirtirlerse iyi olur tşk
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar bir çok kiş yazmış resmi 10 pro miuu 13 geldi kurdum 14.01 geldi kurdum ama ilk başta normeldi cihazın pil düşüşü hızlı azalıyor gece bekelemede bile uyku modunda bile aynı sorun azalıyor 2 aylık cihaz pil tasafruf modunda tutuyorum oyun oynamam arka pilanda açik yok malesef çare bulamadık ne yapmamız lazım bilenler olursa açıklama belirtirlerse iyi olur

beyazdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bg
Cihazım
Redmi note 11
Konular
4
Hocam gece yatarken uçak moduna alırsanız nisbeten daha az düşecektir.

Üst Alt