Yardım Redmi Note 10 Pro Şarj Sorunu

kalona

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anıl
Cihazım
redmi note10pro
Konular
2
Merhaba iyi forumlar cihazı alalı yaklaşık 40 gün oldu fakat ilk haftadan itibaren telefon %100 şarj full iken gece uyuduğumda sabah ortalama 7 8 saat sonra cihazın %7 8 bazen 10 civarı şarjının indiğini farkettim ve şuan gün içinde aşırı yoğun kullanmama rağmen cihaz 1 günü bana zor idare ettiriyor. Bende mi bir sorun var yoksa romla mı alakalı bilmiyorum açıkçası.
Herhangi bir rom yüklemedim cihazın orjinal stock romu mevcut. 120 Hz'de kullanıyorum fakat 60'a alınca da aynı sorun oluyor.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Pil kullanımı kısmında en çok pil tüketen uygulamalara baktınız mı?

kalona

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anıl
Cihazım
redmi note10pro
Konular
2
düne kadar ekran vardı orada %20 25 civarlarında geziniyordu, şimdi baktığımda yeni indirdiğim bir golf oyunu var %53 olarak onu göstermekte ekran %7.5 gözükmekte fakat dün ekran oranı %25 en başta o vardı.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Ekran parlaklığı, otomatik aydınlatma, mobil veri, hattın çekim gücü vs. değişik pil süreleri almanıza sebebiyet verir. Son yüklediğiniz bir kaç oyun ve uygulamayı silip 1-2 gün deneyin. Belki onlar arkaplanda pili sömüyordur. Ayrıca uygulamaların pil optimizasyonunu da tek tek yaparsanız verim alabilirsiniz.

adal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
R E İ S
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
9
Merhaba iyi forumlar cihazı alalı yaklaşık 40 gün oldu fakat ilk haftadan itibaren telefon %100 şarj full iken gece uyuduğumda sabah ortalama 7 8 saat sonra cihazın %7 8 bazen 10 civarı şarjının indiğini farkettim ve şuan gün içinde aşırı yoğun kullanmama rağmen cihaz 1 günü bana zor idare ettiriyor. Bende mi bir sorun var yoksa romla mı alakalı bilmiyorum açıkçası.
Herhangi bir rom yüklemedim cihazın orjinal stock romu mevcut. 120 Hz'de kullanıyorum fakat 60'a alınca da aynı sorun oluyor.
Merhaba, Magazalardan aldiginiz bazi telefonlar alacak kisilere sergileniyor. Bu yuzden dolayi cihaz surekli acik , sarj halinde ve batarya omrunu bitiriyor. Tavsiyem cihazinizin bataryasini orjinali ile degistirin.

Semih58cn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih Can
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
aynı sorun bendede var akşam %100 de bırakıp sabaha kadar %9 şarj gidiyor ve hücre beklemesi yiyor şarjı araştırdım vs hiçbir çözümü yok format attım düzelmedi şuan tek çare güncelleme beklemek

kalona

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anıl
Cihazım
redmi note10pro
Konular
2
telefon 0 kutulu tr garantili ilk açılışını ben yaptım o şekilde bir sorun olması mümkün değil, açıkçası anlam veremedim servisine gösterip teste sokturacağım, telefon yeni olmasına rağmen 60 hzye alınca o kadar kötü ki görüntüler 60 120 kullanmak şuan mümkün değil neden böyle olduğuna anlam veremedim ara ara kasmaları mevcut, rom değiştirsem çözüm olabilir mi acaba bilen birileri varsa cevaplarsa sevinirim

srkn06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
redmi note8 pro
Konular
0
Benim tel son güncellemeden sonra 12.5.1 geceden sabaha yaklaşık % 20 civarında şarj tüketiyordu. Youtube de izledim. Ayarlarda miui sürümü en son güncelleme paketini indirip tekrar yükledim. Şimdi 2-3 falan düşüyor. Bende işe yaradı. Birde böyle deneyin isterseniz.

Setrinus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi acaba

Setrinus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Benim tel son güncellemeden sonra 12.5.1 geceden sabaha yaklaşık % 20 civarında şarj tüketiyordu. Youtube de izledim. Ayarlarda miui sürümü en son güncelleme paketini indirip tekrar yükledim. Şimdi 2-3 falan düşüyor. Bende işe yaradı. Birde böyle deneyin isterseniz.
Nasıl yaptınız anlatabilir misiniz rica etsem

Üst Alt