Yardım Redmi Note 10 PRO | İmei sonrası kamera sorunu

Eray33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
GLOBAL 12.5.3
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Yaklaşık 3 4 ay önce cihazı Hataydan aldım, telefon kapanmaz dedi ama 2 ay sonrasında şebeke çekmiyordu.
Aldığım yeri geri aradım vs adam oralı olmadı ve ben de yaşadığım yerde bir kaç telefoncu dolaştım ve birisi sonunda imei atacaktı.
Cihazı bıraktım 1 hafta sonra gittim aldım şebeke çekiyordu sorun yoktu ama kameraya geldiğimizde AL modda fotoğraf çekince kamera çöküyor, telefonu yeniden başlatmadığınız sürece kamera bir daha açılmıyordu.
Ayrıyeten gece modunda fotoğraf çektiğimde ise de mosmor bir resim çekmiş oluyor.
İmei attırdığım yere geri gittim adam dalga geçer gibi kameran bozuk olduğu için öyle dedi, getirdiğimde kameram çalışıyordu dedim o da cevap olarak bana kameran belki bozuktu bana kitleyip yaptıracaksın nerden bileyim dedi onun üzerine bir daha gitmedim oraya, yaşadığım yer de küçük bir ilçe olduğundan başka imei atan bir telefoncu yok.

Şimdi sizlerden ricam modem dosyası vs değişerek bu durum ortadan kalkabiliyormuş sanırsam.
Düzgün çalışan bir modem dosyası ve bunun yanında yardımlarınızı bekliyorum.
Forumda yeniyim bir hatam oldu ise kusuruma bakmayın.

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
İnternet üzerinden birisi ile yapıyorum konuşmak isterseniz telefon numarası atabilirim, 3 adet redmi note 10 pro cihaz yaptırdım bir sorun yaşanmadı. Bilgisayarınız olması şart yalniz
özelden yazar mısın hocam

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
O sorunları yaşadığınız model global model miydi yoksa hint mi?

Oyla:

Eray33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
2
Bu konuda bir bilgim yok ama global olması lazımdı diye düşünüyorum

Oyla:

schaheen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi 6 64 gb
Konular
1
Merhabalar. Bende de kamera donuyordu ve hata veriyordu. Redmi sweet 108 olan modeli. Şuan Eu 13.0.10 sürümü yüklü ve kamera sorunum düzeldi. Gece modu, ağır çekim 108 mp çekim normal çekim hepsi normal çalışmakta. ÇÖZÜM ise canyilmazHLOSv13 diye bir dosyadan modem dosyasını yükletti ve düzeldi. Link farklı bir site olduğu için belki izin verilmez diye şimdilik paylaşmadım. İsteyen olursa araştırıpta bulabilir zaten. Herkese bol şanslar :)

Oyla:

Serdar Ergül

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Mi6
Konular
0
Yaklaşık 3 4 ay önce cihazı Hataydan aldım, telefon kapanmaz dedi ama 2 ay sonrasında şebeke çekmiyordu.
Aldığım yeri geri aradım vs adam oralı olmadı ve ben de yaşadığım yerde bir kaç telefoncu dolaştım ve birisi sonunda imei atacaktı.
Cihazı bıraktım 1 hafta sonra gittim aldım şebeke çekiyordu sorun yoktu ama kameraya geldiğimizde AL modda fotoğraf çekince kamera çöküyor, telefonu yeniden başlatmadığınız sürece kamera bir daha açılmıyordu.
Ayrıyeten gece modunda fotoğraf çektiğimde ise de mosmor bir resim çekmiş oluyor.
İmei attırdığım yere geri gittim adam dalga geçer gibi kameran bozuk olduğu için öyle dedi, getirdiğimde kameram çalışıyordu dedim o da cevap olarak bana kameran belki bozuktu bana kitleyip yaptıracaksın nerden bileyim dedi onun üzerine bir daha gitmedim oraya, yaşadığım yer de küçük bir ilçe olduğundan başka imei atan bir telefoncu yok.

Şimdi sizlerden ricam modem dosyası vs değişerek bu durum ortadan kalkabiliyormuş sanırsam.
Düzgün çalışan bir modem dosyası ve bunun yanında yardımlarınızı bekliyorum.
Forumda yeniyim bir hatam oldu ise kusuruma bakmayın.
Redmi note 10 var eşimde de imei sonrası kamera da şöyle sorunlar oldu geniş açılı kamera açılmıyor donuyor normal kameradan bir tane fotoğraf çekiyor sonra uygulamadan atıyor Seri çekim yapmıyor bu sorun için de çözüm var mı yardımcı olursanız sevinirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar. Bende de kamera donuyordu ve hata veriyordu. Redmi sweet 108 olan modeli. Şuan Eu 13.0.10 sürümü yüklü ve kamera sorunum düzeldi. Gece modu, ağır çekim 108 mp çekim normal çekim hepsi normal çalışmakta. ÇÖZÜM ise canyilmazHLOSv13 diye bir dosyadan modem dosyasını yükletti ve düzeldi. Link farklı bir site olduğu için belki izin verilmez diye şimdilik paylaşmadım. İsteyen olursa araştırıpta bulabilir zaten. Herkese bol şanslar :)
Redmi note 10 var bende de imei sonrası kamera da şöyle sorunlar oldu geniş açılı kamera açılmıyor donuyor normal kameradan bir tane fotoğraf çekiyor sonra uygulamadan atıyor bu sorun için de çözüm var mı yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:

muugdog03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
İnternet üzerinden birisi ile yapıyorum konuşmak isterseniz telefon numarası atabilirim, 3 adet redmi note 10 pro cihaz yaptırdım bir sorun yaşanmadı. Bilgisayarınız olması şart yalniz
Hocam numara paylaşma imakanın varmı

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Oyla:

zeydb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zeyd
Cihazım
redmi note10pro
Konular
0
hocam özelden yardımcı olurmusun aynı sorunları yaşıyorum

Oyla:

xmbmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet baran
Cihazım
xiaomi not 10 p
Konular
1
Oyla:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
arkadaşlar probleminiz modem uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. kendiniz yapamıyorsanız forumdaki H.kadioglu bu işlerde çok donanımlıdır. Tabi ki tercih meselesi ama her zaman ulaşabileceğiniz birisi olması çok önemli. ilk baştan sorunu buraya yazsanız ve kendisinden destek alsaydınız tekrar tekrar uğraşmazdınız.

Oyla:
Üst Alt