Yardım Redmi Note 10 PRO | İmei sonrası kamera sorunu

Eray33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
GLOBAL 12.5.3
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Yaklaşık 3 4 ay önce cihazı Hataydan aldım, telefon kapanmaz dedi ama 2 ay sonrasında şebeke çekmiyordu.
Aldığım yeri geri aradım vs adam oralı olmadı ve ben de yaşadığım yerde bir kaç telefoncu dolaştım ve birisi sonunda imei atacaktı.
Cihazı bıraktım 1 hafta sonra gittim aldım şebeke çekiyordu sorun yoktu ama kameraya geldiğimizde AL modda fotoğraf çekince kamera çöküyor, telefonu yeniden başlatmadığınız sürece kamera bir daha açılmıyordu.
Ayrıyeten gece modunda fotoğraf çektiğimde ise de mosmor bir resim çekmiş oluyor.
İmei attırdığım yere geri gittim adam dalga geçer gibi kameran bozuk olduğu için öyle dedi, getirdiğimde kameram çalışıyordu dedim o da cevap olarak bana kameran belki bozuktu bana kitleyip yaptıracaksın nerden bileyim dedi onun üzerine bir daha gitmedim oraya, yaşadığım yer de küçük bir ilçe olduğundan başka imei atan bir telefoncu yok.

Şimdi sizlerden ricam modem dosyası vs değişerek bu durum ortadan kalkabiliyormuş sanırsam.
Düzgün çalışan bir modem dosyası ve bunun yanında yardımlarınızı bekliyorum.
Forumda yeniyim bir hatam oldu ise kusuruma bakmayın.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba Çözümünüz Alttaki Linkte :)

Oyla:

SoulTraderFB

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Redmi Note Pro
Konular
0
Hocam yaşadığın problemlerin aynısı bendede mevcut çözüm yolu olarak ne izledin acaba. Bende Hatay'dayım cihazı Antakya'dan aldım.

Oyla:

Eray33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
2
Hocam yaşadığın problemlerin aynısı bendede mevcut çözüm yolu olarak ne izledin acaba. Bende Hatay'dayım cihazı Antakya'dan aldım.
Sorunum düzeldi, bir üstteki mesajda yazılan yerde hakan bey var onunla iletisime geçin ücret karşılığı yardımcı oluyor

Oyla:

m.karagulle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit Kara
Cihazım
Xioami Redmi No
Konular
0
Yaklaşık 3 4 ay önce cihazı Hataydan aldım, telefon kapanmaz dedi ama 2 ay sonrasında şebeke çekmiyordu.
Aldığım yeri geri aradım vs adam oralı olmadı ve ben de yaşadığım yerde bir kaç telefoncu dolaştım ve birisi sonunda imei atacaktı.
Cihazı bıraktım 1 hafta sonra gittim aldım şebeke çekiyordu sorun yoktu ama kameraya geldiğimizde AL modda fotoğraf çekince kamera çöküyor, telefonu yeniden başlatmadığınız sürece kamera bir daha açılmıyordu.
Ayrıyeten gece modunda fotoğraf çektiğimde ise de mosmor bir resim çekmiş oluyor.
İmei attırdığım yere geri gittim adam dalga geçer gibi kameran bozuk olduğu için öyle dedi, getirdiğimde kameram çalışıyordu dedim o da cevap olarak bana kameran belki bozuktu bana kitleyip yaptıracaksın nerden bileyim dedi onun üzerine bir daha gitmedim oraya, yaşadığım yer de küçük bir ilçe olduğundan başka imei atan bir telefoncu yok.

Şimdi sizlerden ricam modem dosyası vs değişerek bu durum ortadan kalkabiliyormuş sanırsam.
Düzgün çalışan bir modem dosyası ve bunun yanında yardımlarınızı bekliyorum.
Forumda yeniyim bir hatam oldu ise kusuruma bakmayın.
Telefonun hindistan modeli mi arkasında CE kodu var mı?

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Çözüm ya modem dosyası yada tüm hepsi çalıştıran MIUI sürümü.Bende Endonezya 12.5.4 te modem atarak kayıt yaptım mor çekiyordu global 12.5.4 attım sorunum tamamen çözüldü burda hem modem dosyası hemde doğru miui sürümü lazım

Oyla:
Üst Alt