Yardım Redmi Note 10 PRO | İmei sonrası kamera sorunu

Eray33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
GLOBAL 12.5.3
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Yaklaşık 3 4 ay önce cihazı Hataydan aldım, telefon kapanmaz dedi ama 2 ay sonrasında şebeke çekmiyordu.
Aldığım yeri geri aradım vs adam oralı olmadı ve ben de yaşadığım yerde bir kaç telefoncu dolaştım ve birisi sonunda imei atacaktı.
Cihazı bıraktım 1 hafta sonra gittim aldım şebeke çekiyordu sorun yoktu ama kameraya geldiğimizde AL modda fotoğraf çekince kamera çöküyor, telefonu yeniden başlatmadığınız sürece kamera bir daha açılmıyordu.
Ayrıyeten gece modunda fotoğraf çektiğimde ise de mosmor bir resim çekmiş oluyor.
İmei attırdığım yere geri gittim adam dalga geçer gibi kameran bozuk olduğu için öyle dedi, getirdiğimde kameram çalışıyordu dedim o da cevap olarak bana kameran belki bozuktu bana kitleyip yaptıracaksın nerden bileyim dedi onun üzerine bir daha gitmedim oraya, yaşadığım yer de küçük bir ilçe olduğundan başka imei atan bir telefoncu yok.

Şimdi sizlerden ricam modem dosyası vs değişerek bu durum ortadan kalkabiliyormuş sanırsam.
Düzgün çalışan bir modem dosyası ve bunun yanında yardımlarınızı bekliyorum.
Forumda yeniyim bir hatam oldu ise kusuruma bakmayın.

xmbmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet baran
Cihazım
xiaomi not 10 p
Konular
1
z yapamıyorsanız forumdaki @H.kadioglu bu işlerde çok donanımlıdır. Tabi ki tercih meselesi ama her zaman ulaşabileceğiniz birisi olması çok önemli. ilk baştan sorunu buraya yazsanız ve kendisinden de
özelden yazdım h.kadıogluna inşallah cevap verir

Oyla:

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
arkadaşlar probleminiz modem uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. kendiniz yapamıyorsanız forumdaki H.kadioglu bu işlerde çok donanımlıdır. Tabi ki tercih meselesi ama her zaman ulaşabileceğiniz birisi olması çok önemli. ilk baştan sorunu buraya yazsanız ve kendisinden destek alsaydınız tekrar tekrar uğraşmazdınız.
Bende kamera sorunu yaşıyorum halen. h.kadıoğlu ilgilendi sorunun donanımsal olduğunu söyledi.
Belliki kamera sorunlarının hepsi yazılımsal değil yami uygun modem, rom felan çözemiyor

Oyla:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Yazılımla olacak iş olsa çözerdi hocam. mi11 lite da donanımsal olarak çok olduğunu biliyorum bu sorunun ama demek ki rn10 proda da mevcut.

Oyla:

xmbmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet baran
Cihazım
xiaomi not 10 p
Konular
1
arkadaşlar probleminiz modem uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. kendiniz yapamıyorsanız forumdaki H.kadioglu bu işlerde çok donanımlıdır. Tabi ki tercih meselesi ama her zaman ulaşabileceğiniz birisi olması çok önemli. ilk baştan sorunu buraya yazsanız ve kendisinden destek alsaydınız tekrar tekrar uğraşmazdınız.
Telefonum Xiaomi not 10 pro modem uyumsuzlugunu nasıl çözebilirim H.kadioglu

Oyla:
Üst Alt