Soru Redmi Note 10 Pro Global Romları Note 10 Pro İndia Kurulur mu ?

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
Merhaba arkadaşlar: Redmi note 10 pro india aldım. telefon kodları globalde sweet india da sweetin. Sorum şu Eu rom gibi custom romlarda sweet yani global için olan romları yükleyebilir miyiz ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Bir de yapabilsem 😅.Yanlış mı siliyorum geri zip lerken mı bir hata yapıyorum anlamadim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de becerebilsem..yapamadım herhalde 🙂
Silmek gerekmiyor bazı durumlarda sweet yazan yeri sweetin yapın öyle kaydedin ve deneyin

Oyla:

Brk2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi resmi 5
Konular
1
kusura bakmayın çok hakim değilim sizlerden yardım almak istiyorum. Bende sweetin redmi note 10 pro var ve 108 mp. kamera uygulamasında 64 gözüküyor çift tık ile kapanıp açılma gibi özellikler düzgün çalışmıyor bundan dolayı eu rom yüklemek istedim ama bu cihaz sweetin o yüzden sweet paket yüklenmez hatası verdi ben hala eu rom yüklemek istiyorum ne yapmalıyım ?

Not:Bu hatayı alınca başka bir sweetin rom yükledim başarılı oldu ama miui yazısından sonra yeniden başladı wipe data , connetct mi asistan seçeneklerinin olduğu yer geldi ne kadar reboot sistem desem de yeniden başlayıp aynı seçeneklere dönüyor şu anda telefonu kullanamıyorum

Son düzenleme:
Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
kusura bakmayın çok hakim değilim sizlerden yardım almak istiyorum. Bende sweetin redmi note 10 pro var ve 108 mp. kamera uygulamasında 64 gözüküyor çift tık ile kapanıp açılma gibi özellikler düzgün çalışmıyor bundan dolayı eu rom yüklemek istedim ama bu cihaz sweetin o yüzden sweet paket yüklenmez hatası verdi ben hala eu rom yüklemek istiyorum ne yapmalıyım ?

Not:Bu hatayı alınca başka bir sweetin rom yükledim başarılı oldu ama miui yazısından sonra yeniden başladı wipe data , connetct mi asistan seçeneklerinin olduğu yer geldi ne kadar reboot sistem desem de yeniden başlayıp aynı seçeneklere dönüyor şu anda telefonu kullanamıyorum
Merhaba videonun 10:28 dakikasına bakın tam sizin istediğiniz şeyi gösteriyor

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50

Dostum eğer cihazınız india versiyon 'sweetin' ise gerçekten o 64 mp dir. Yok pro max ise de kodu sweetin_pro olması lazım. Eğer yurtdışıaldıysan kutuda 108 yazabilir. Dostum cihazına global sürümün eu veya diğer custom yani özelleştirilmiş romunu yüklemek istiyorsan rom dosyasında ufak bir değişiklik yapman yeter. Ama kamera farklı olduğu için bazı durumlarda hata alabilirsin yeşil ekran hatası gibi.Ben yükledim sorun pek olmuyor. Nasıl yapacağına gelince rom dosyasını zipten cıkar. nette notepad ++ diye uygulama var onu da indir. Açılan rom dosyasının içinde META INF>COM>GOOGLE>ANDROID klasörlerine girip oradaki 'updater-script' dosyasını notepad++ programıyla aç. ilk satırdaki....") == "sweet" || abor..... sweet yazan yerin sweetin diye değiştir ve dosyayı kaydet tekrar zip olarak sıkıştır. TMM dır yüklenebir. Eğer cihazın pro max india ise de onun kodunu yazarsın yerine. Ama bu sadece bu cihazlar için geçerli başka bir cihaza yükleyemezs,n bu romu

Oyla:

Brk2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi resmi 5
Konular
1
dediğiniz gibi yapıp ismini değiştirip sıkıştırdım dosya tamamdır. Sonra telefonu pcye bağladım ama pcde mp3 cihazı görünümünde göründü telefon ve içine bir şeyler atmaya çalışınca hata aldım. Twrpde telefonun storage boyutu 0 görünüyordu bende izlediğim video ile format data yaptım sonra 10 gb civarı göründü oldu sandım ama hala bir şeyler atamıyorum telefona bu durumda ne yapmalıyım ?

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
dediğiniz gibi yapıp ismini değiştirip sıkıştırdım dosya tamamdır. Sonra telefonu pcye bağladım ama pcde mp3 cihazı görünümünde göründü telefon ve içine bir şeyler atmaya çalışınca hata aldım. Twrpde telefonun storage boyutu 0 görünüyordu bende izlediğim video ile format data yaptım sonra 10 gb civarı göründü oldu sandım ama hala bir şeyler atamıyorum telefona bu durumda ne yapmalıyım ?
Romu yüklemeden önce wipe yapıp sonra sonra format data yes yapıp dahili hafızayı silin. twrp yi yeniden başlatın.gözkücektir. gözükmezse.pc den aygıt yöneticisne gidin cihazı bulup sürücü güncelle-sürücü yazılımı için bil.tara-altta bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücüler..yazana yere tıkayın oradan MTP usb aygıt veya dosya lı birşey olacak oraya tıklayın görünecektir. o da olmadı hafıza kartı, harici usb ile falan deneyin.

Son düzenleme:
Oyla:

Brk2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi resmi 5
Konular
1
Dostum eğer cihazınız india versiyon 'sweetin' ise gerçekten o 64 mp dir. Yok pro max ise de kodu sweetin_pro olması lazım. Eğer yurtdışıaldıysan kutuda 108 yazabilir. Dostum cihazına global sürümün eu veya diğer custom yani özelleştirilmiş romunu yüklemek istiyorsan rom dosyasında ufak bir değişiklik yapman yeter. Ama kamera farklı olduğu için bazı durumlarda hata alabilirsin yeşil ekran hatası gibi.Ben yükledim sorun pek olmuyor. Nasıl yapacağına gelince rom dosyasını zipten cıkar. nette notepad ++ diye uygulama var onu da indir. Açılan rom dosyasının içinde META INF>COM>GOOGLE>ANDROID klasörlerine girip oradaki 'updater-script' dosyasını notepad++ programıyla aç. ilk satırdaki....") == "sweet" || abor..... sweet yazan yerin sweetin diye değiştir ve dosyayı kaydet tekrar zip olarak sıkıştır. TMM dır yüklenebir. Eğer cihazın pro max india ise de onun kodunu yazarsın yerine. Ama bu sadece bu cihazlar için geçerli başka bir cihaza yükleyemezs,n bu romu
görünme sorununu çözdüm. O sweet yazan 2 yer var ilk satırda ikisini de değiştirdim ama kurarken hata verdi. Sanırım yapamayacağım sweetin rom yükleyeceğim nereden yükleyebilirim ve ne gibi dezavantajları olur acaba

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
görünme sorununu çözdüm. O sweet yazan 2 yer var ilk satırda ikisini de değiştirdim ama kurarken hata verdi. Sanırım yapamayacağım sweetin rom yükleyeceğim nereden yükleyebilirim ve ne gibi dezavantajları olur acaba
sadece ilk satırdaki ilk sweet yazısını düzeltin gerisi kalsın.sweetin için eu rom yok pek fazla custom rom da yok maalesef

Oyla:

Brk2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi resmi 5
Konular
1
sadece ilk satırdaki ilk sweet yazısını düzeltin gerisi kalsın.sweetin için eu rom yok pek fazla custom rom da yok maalesef
sürekli bir aksilik oluyor ya bir tane sweetin hint romu kurdum yine o recovery ekranı geliyor connect mi asistan yazan aşağıda da kırmızıyla nv data corrupted hatası yazıyor. internete baktım cihazın nv data dosyasını atın diyor ama note 10 pro sweet için açılmış bir konu var benimki sweetin acaba o olur mu bana

Oyla:
Üst Alt