Soru Redmi Note 10 Pro Global Romları Note 10 Pro İndia Kurulur mu ?

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
49
Merhaba arkadaşlar: Redmi note 10 pro india aldım. telefon kodları globalde sweet india da sweetin. Sorum şu Eu rom gibi custom romlarda sweet yani global için olan romları yükleyebilir miyiz ?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba arkadaşlar: Redmi note 10 pro india aldım. telefon kodları globalde sweet india da sweetin. Sorum şu Eu rom gibi custom romlarda sweet yani global için olan romları yükleyebilir miyiz ?

Normalde bu tür durumlarda diğer ülkelere ait romlar kurulabiliyor. Ülkelere göre yapılan özelleştirmeler mevcut. Örnek ? Nfc özelliği, hindistan cihazlarında bulunmaz. Bulunmadığı için rom ona göre dizayn edilir. Nfc özellikli bir cihaz ile hindistan romu kurarsanız nfc özelliğiniz çalışmaz.

Ama yinede ilgili cihazınıza ait konuları incelemenizi öneririm

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
49
Normalde bu tür durumlarda diğer ülkelere ait romlar kurulabiliyor. Ülkelere göre yapılan özelleştirmeler mevcut. Örnek ? Nfc özelliği, hindistan cihazlarında bulunmaz. Bulunmadığı için rom ona göre dizayn edilir. Nfc özellikli bir cihaz ile hindistan romu kurarsanız nfc özelliğiniz çalışmaz.

Ama yinede ilgili cihazınıza ait konuları incelemenizi öneririm

Hocam maalesef bu cihazın bölümü boş nerdeyse bırakın benim cevabı.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam maalesef bu cihazın bölümü boş nerdeyse bırakın benim cevabı.

Hocam o zaman şöyle diyim. Bu tür durumlarda ben şöyle yaparım. Alırım iki cihazın teknik özelliklerini internetten. Karşılaştırdıktan sonra eğer işlemcim ekranım ram gibi özelliklerim aynı ise genelde sorunsuz çalışır. Ki sizin cihaz ile global sürüm aynı görünüyor. Çin sürümünde galiba farklılıklar olacaktı. Sizin india cihazına global rom yüklenebilir. Tabi imei durumunuzu bilemiyorum. Yüklendikten sonra ne elde edeceksiniz ? Hiç bir şey. İkisi de zaten aynı.

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Redmi note 10 pro max cihaza Global rom kurabilirsiniz Nfc çalışmaz. 108 mpx kamera çalışır. Eğer Note 10 pro 64 mpx kameralı cihaz ise ona global rom kurmayın Kamera çalışmaz. En iyisi size tavsiyem custom rom kurun

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Redmi note 10 pro max cihaza Global rom kurabilirsiniz Nfc çalışmaz. 108 mpx kamera çalışır. Eğer Note 10 pro 64 mpx kameralı cihaz ise ona global rom kurmayın Kamera çalışmaz. En iyisi size tavsiyem custom rom kurun

Hocam, doğruya bir ara sizde vardı değil mi? Aklıma gelmedi. Elinize sağlık, soruyu kökünden çözdünüz clap~~

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
49
Hocam zaten resmi rom kurmak değil derdim eu rom yalnızca global olan sweet kodlu note 10 pro için yayınlandı. Bendeki model India sürüm sweetin.Kurmaya çalıştım fakat cihaz farklı manasında hata verdi recovery.Ben eu rom kullanmak istiyorum.Arkadas romun içindeki script dosyasında birşeyler sil dedi ama beceremedim de.Mevzu bu kısaca

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam zaten resmi rom kurmak değil derdim eu rom yalnızca global olan sweet kodlu note 10 pro için yayınlandı. Bendeki model India sürüm sweetin.Kurmaya çalıştım fakat cihaz farklı manasında hata verdi recovery.Ben eu rom kullanmak istiyorum.Arkadas romun içindeki script dosyasında birşeyler sil dedi ama beceremedim de.Mevzu bu kısaca
Custom romların hepsiniz kurabilirsiniz. Evet scripten ilk iki satır siliniyordu öyle bir şey var evet.

Oyla:

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
49
Custom romların hepsiniz kurabilirsiniz. Evet scripten ilk iki satır siliniyordu öyle bir şey var evet.
Bir de yapabilsem 😅.Yanlış mı siliyorum geri zip lerken mı bir hata yapıyorum anlamadim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de becerebilsem..yapamadım herhalde 🙂

Oyla:
Üst Alt