MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro [ Global ] Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RKFMIXM İndirme Bağlantıları

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Akıcılık hızlılık başka bişey yok hocam
Zaten Hint Roma gecicem ,de bu BL kiliti acayım dedim 153 saat sonra gel dedi , yanlış bişeyler de yapmadım gerci normal bir durummu acaba hocam

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
147
Zaten Hint Roma gecicem ,de bu BL kiliti acayım dedim 153 saat sonra gel dedi , yanlış bişeyler de yapmadım gerci normal bir durummu acaba hocam
Evet hocam hepimiz aynı süreleri bekliyoruz mecbur :) Bir de Himt romunda Google Uygulamaları mevcut Endonezya romuna geçebilirsiniz Miui Uygulamaları için

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Evet hocam hepimiz aynı süreleri bekliyoruz mecbur :) Bir de Himt romunda Google Uygulamaları mevcut Endonezya romuna geçebilirsiniz Miui Uygulamaları için
Haydaa , Hindistanıda kaybettik desene facepalm~~ seninleyim Endonezya, zaten benim baba tarafı oralı haha--

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
12.5 denmi alakalı bilmiyorum ama benim tel kasmalara doyamadı,en basit oyunda bile kasıyor . sürekli takılıyor drop yiyor ,note 8 pro arar oldum

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
147
12.5 denmi alakalı bilmiyorum ama benim tel kasmalara doyamadı,en basit oyunda bile kasıyor . sürekli takılıyor drop yiyor ,note 8 pro arar oldum
Oyunlarda drop yaşamadım hiç Cod Mobile oynuyorum ama ısınıyor Klimalı odada oynuyorum Cihaz kendine geliyor sonradan :)

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Oyunlarda drop yaşamadım hiç Cod Mobile oynuyorum ama ısınıyor Klimalı odada oynuyorum Cihaz kendine geliyor sonradan :)
Ben candy crush oynuyorum sadece onda bile şekerler patlarken donuyor.
Siz hangi bir romdasınız hocam?

Üst Alt