MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro [ Global ] Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RKFIDXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi Note 10 Pro
[
Global ]
Endonezya Kararlı Rom
V12.5.3.0.RKFIDXM

redmi-note-10-pro-max.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA üzerinden güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.
- V12.5.2.0.RKFIDXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Son düzenleme:

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
Merhabalar bir yakınım için sormak istiyorum bu roma geçip garanti dışı kalmadan kullanmamız mümkün mü, bende de RN8P var global romda Google arama uygulaması gına getirdi artık neredeyse her görüşmeyi rezil ediyor ekran açılıp kapanma telefonu insanların yüzüne kapatma vs vs, root atıp kendi MIUI uygulamalarını yükledim bu sorun düzeldi, yakınım olan kişi 10 proda aynı sorunları yaşıyor garantiye de verse bu kronik sorun devam edecek çünkü kendi telefonumdan biliyorum, garantili olarak rom değiştirme şansımız varmıdır yardımcı olabilirseniz sevinirim

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhabalar bir yakınım için sormak istiyorum bu roma geçip garanti dışı kalmadan kullanmamız mümkün mü, bende de RN8P var global romda Google arama uygulaması gına getirdi artık neredeyse her görüşmeyi rezil ediyor ekran açılıp kapanma telefonu insanların yüzüne kapatma vs vs, root atıp kendi MIUI uygulamalarını yükledim bu sorun düzeldi, yakınım olan kişi 10 proda aynı sorunları yaşıyor garantiye de verse bu kronik sorun devam edecek çünkü kendi telefonumdan biliyorum, garantili olarak rom değiştirme şansımız varmıdır yardımcı olabilirseniz sevinirim
Merhaba Hocam Garantiyi bozmadan Maalesef Rom atamazsınız. Atılsa bile dediğiniz gibi şans işi Redmi note 10 proda sensör sorunu yaşayanlar çok Bende ilk aldığımda 1 hafta Bl kilidi başvuru sürecinde yaşadım sonra Custom rom ve Endo rom yükleyince düzeldi fazla telefonda görüşen biri değilim ama bazen ekran kapanmıyor güç düğmesine basıyorum. Ama oraya buraya basılmıyor. Garantinizi riske atmayın Geçmiş olsun

poyraz4558

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
K6 Power
Konular
1
Merhaba Hocam Garantiyi bozmadan Maalesef Rom atamazsınız. Atılsa bile dediğiniz gibi şans işi Redmi note 10 proda sensör sorunu yaşayanlar çok Bende ilk aldığımda 1 hafta Bl kilidi başvuru sürecinde yaşadım sonra Custom rom ve Endo rom yükleyince düzeldi fazla telefonda görüşen biri değilim ama bazen ekran kapanmıyor güç düğmesine basıyorum. Ama oraya buraya basılmıyor. Garantinizi riske atmayın Geçmiş olsun
Teşekkür ederim cevabınız için mağazadan başka bir uygulama yükledik şuanda memnun sensör durumu düzeltildi, anlamadığım 3. parti daha basit uygulamalar bile sorunsuz çalışırken buyuk ve yazılımları ile meşhur firma nasıl böyle bir sorunu duzeltmez, benim telefonumda aynı durumlar oldu yeni gelendede durum böyle maalesef

efsanae6868

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Mi8
Konular
6
Selam ustalarım bende endenozya rom yüklü fakat sensör sorunu hala devam ediyor güç tuşuna basıp acınca açılıyor nasıl düzelte bilirim

İsacan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Redmi Note 10 Pro
[
Global ]
Endonezya Kararlı Rom
V12.5.3.0.RKFIDXM

redmi-note-10-pro-max.jpg
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
1)OTA üzerinden güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.
- V12.5.2.0.RKFIDXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden güncellemeyi kurabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir.

Bilgilendirme
* Stabil Beta Recovery rom olarak yayınlanmıştır.
* Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
MiUI global 12.5.6 sürümü bar telefonumda bu romda ise 12.5.3 var daha düşük sürüm olduğundan dolayı global olan özelliklerden eksiği varmı geçmeyi düşünüyorum da yanlış değilsem oyunsuz 120 hz 9 saat falan ekran süresi alıyordunuz diğer konularda bahsetmiştiniz bir de Türkçe dil desteği var mı ve kernel falan bahsediyor dunuz kernel nasıl kurabilirim

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
MiUI global 12.5.6 sürümü bar telefonumda bu romda ise 12.5.3 var daha düşük sürüm olduğundan dolayı global olan özelliklerden eksiği varmı geçmeyi düşünüyorum da yanlış değilsem oyunsuz 120 hz 9 saat falan ekran süresi alıyordunuz diğer konularda bahsetmiştiniz bir de Türkçe dil desteği var mı ve kernel falan bahsediyor dunuz kernel nasıl kurabilirim
Merhaba. Güncellemeler Bölgesel olduğundan Sürüm numaraları farklı ama ikisi de aynı özellikte sorun yok Hocam. Globalde olan herşey Endonezya'da da var. Epsilon kernel Telegram kanalına bakabilirsiniz kernel için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam ustalarım bende endenozya rom yüklü fakat sensör sorunu hala devam ediyor güç tuşuna basıp acınca açılıyor nasıl düzelte bilirim
Cihazı biraz dik tutmanız lazım birde Kullandığınız Kılıf ve Ekran Koruyucuyada Biraz bağlı olabilir ama sensör sorunlu ben düzelttim ama ayda bir ekran kapanmıyor kulağa götürünce yinede oraya buraya basılmıyor çok şükür.

İsacan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Merhaba. Güncellemeler Bölgesel olduğundan Sürüm numaraları farklı ama ikisi de aynı özellikte sorun yok Hocam. Globalde olan herşey Endonezya'da da var. Epsilon kernel Telegram kanalına bakabilirsiniz kernel için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı biraz dik tutmanız lazım birde Kullandığınız Kılıf ve Ekran Koruyucuyada Biraz bağlı olabilir ama sensör sorunlu ben düzelttim ama ayda bir ekran kapanmıyor kulağa götürünce yinede oraya buraya basılmıyor çok şükür.
Sağolun hocam

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

northwonder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Romu başarı ile kurdum lakin SafetyNet failed gözüküyor sadece CTS Profile geçmiyor çözmenin bir yolu var mıdır acaba?

Üst Alt