MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro [ Global ] - Endonezya Kararlı Rom V12.5.2.0.RKFIDXM İndirme Bağlantıları

MuratAkbasPh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Merhaba, galiba fastboot rom indirme bağlantısı ile recovery rom indirme bağlantısının yerini değiştirmeniz gerek galiba.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Açıklar mısınız lag nedemek?

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Türkçe anlamı gecikme demek hocam. Bazen dokunuyorsun ama geç cevap veriyor. Sinir bozucu oluyor. Daha önce hiç deneyimlemediysen mutlaka yükleyip dene :D

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Türkçe anlamı gecikme demek hocam. Bazen dokunuyorsun ama geç cevap veriyor. Sinir bozucu oluyor. Daha önce hiç deneyimlemediysen mutlaka yükleyip dene :D
Cevabınız için teşekkür ederim Ama ben hiç deneyimlemiyeyim, kalsın. Bu sorunun çözümü var mı peki? Başka bir konuda bir kullanıcı eu rom için (redmi Note 10 pro için) çok memnunum çok güzel yazmışta onun için soruyorum.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Cevabınız için teşekkür ederim Ama ben hiç deneyimlemiyeyim, kalsın. Bu sorunun çözümü var mı peki? Başka bir konuda bir kullanıcı eu rom için (redmi Note 10 pro için) çok memnunum çok güzel yazmışta onun için soruyorum.

Her çıkan sürümü yükleyip denedim ama hepsinde var bu sorun. Sadece eu değil MIUI tabanlı bütün custom romlarda var. Aosp romlarda ve stock romlarda herhangi bir sıkıntı yok.
Neden böyle bir sorun var ve bunca zamandır neden düzeltilmedi anlamak zor.

tcivelek61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TURGUT
Cihazım
mi5s plus
Konular
31
Lucas.Rintaro Üstadım. Bootloader kilidinin açılması için gerekenleri yaptım bir hafta içinde açılacak. Benim için önemli olan miui arama ve mesaj uygulaması. Bunlarla birlikte mümkün olduğunca stabil kullanabileceğim kararlı yada haftalık rom önerin nedir? Eski telefonumda (mi 5s plus) eu haftalık rom kullanıyordum. Ufak tefek hatalar oluyordu ama ben çok memnundum. Bu sebeple eu roma kayıyor aklım. Eu da da lag sorunu var dediniz. Sorunun çözümü de yok herhalde. Şimdi önerilerinizi bekliyorum.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Lucas.Rintaro Üstadım. Bootloader kilidinin açılması için gerekenleri yaptım bir hafta içinde açılacak. Benim için önemli olan miui arama ve mesaj uygulaması. Bunlarla birlikte mümkün olduğunca stabil kullanabileceğim kararlı yada haftalık rom önerin nedir? Eski telefonumda (mi 5s plus) eu haftalık rom kullanıyordum. Ufak tefek hatalar oluyordu ama ben çok memnundum. Bu sebeple eu roma kayıyor aklım. Eu da da lag sorunu var dediniz. Sorunun çözümü de yok herhalde. Şimdi önerilerinizi bekliyorum.
Hocam kilit açıldıktan sonra Endonezya kararlı romunu yükleyin keyfinize bakın derim :)
Yok ben illa aksiyon arıyorum derseniz Xiaomi.eu ya da MiuiMix romunu yükleyip bir deneyin, beğenmezseniz Endonezya romunu yüklersiniz yine.

Bmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Hocam kilit açıldıktan sonra Endonezya kararlı romunu yükleyin keyfinize bakın derim :)
Yok ben illa aksiyon arıyorum derseniz Xiaomi.eu ya da MiuiMix romunu yükleyip bir deneyin, beğenmezseniz Endonezya romunu yüklersiniz yine.
Hocam bende Endonezya romu kurdum ama sanki ekran titriyor az da olsa varmı bunun çözümü,120 de 60 da aynı, kendi ara yüzünde sorun yok sadece

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Hocam bende Endonezya romu kurdum ama sanki ekran titriyor az da olsa varmı bunun çözümü,120 de 60 da aynı, kendi ara yüzünde sorun yok sadece
Sürekli mi titriyor hocam? Ben farketmedim :)

Üst Alt