Soru Redmi Note 10 Pro alınır mı şuan?

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Hocam 6-7 aydır kullanıyorum ve 1 gün olsun iyiki almışım demedim
hiçbir telefonu aldığıma bu kadar pişman olmadım açık ve net buna zamanında çin malı anycool telefonlar falan da dahil tüm samimiyetimle söylüyorum
benim cihaz yurtiçi mistore dan alınma rom falan da yüklemediğim için o konuyu bilmiyorum ancak şunu söyleyebilirim ki MIUI aşırı derece de sorunlu ve eksik bir yazılım forumda açmış olduğum konular da var bunlarla ilgili romlarla sorunların düzeleceğine veya eksikliklerin tamamlanacağını düşünmüyorum
MİUİ hata dolu bu yüzden rom atıp kullanmayı ssordum yurtdışındaki fiyatıyla rakipsiz hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

?Modem dosyası yazılıdğı için herzaman sıkıntı, bootlader kilitlensin, orj modem dosya yoksa birdaha açılmıyor, bazı modellerde şebeke sorunlarınada göze alırsak..
yurtdışı cihaz için en idaeli MTK cihazlar…
Örnek: note 11 pro, note 11S ve note 10S gibi
mediatek cihazlarda modem dosyasına gerek yok mu?

bozkan23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
note10 pro
Konular
0
alınır, süper telefon

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

miuici11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
&
Cihazım
redmi note10pro
Konular
15
MİUİ hata dolu bu yüzden rom atıp kullanmayı ssordum yurtdışındaki fiyatıyla rakipsiz hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mediatek cihazlarda modem dosyasına gerek yok mu?
Mesajımda da belirttiğim gibi rom atmadığım için nedir nasıl olur fikrim yok açıkçası ilk fırsatta değiştireceğim için atmayı da hiç düşünmüyorum görüşünüze saygı duyuyorum benim de şahsi görüşüm fiyat konusunda rakipsiz olup alıp kullanırken her gün pişman olmaktansa 3-5 ay daha bekler bütçemi artırır daha iyi marka model telefon alıp rom atmakla ayar yapmakla uğraşmayıp bir nebze daha sorunsuz yazılım ile kullanırım

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Mesajımda da belirttiğim gibi rom atmadığım için nedir nasıl olur fikrim yok açıkçası ilk fırsatta değiştireceğim için atmayı da hiç düşünmüyorum görüşünüze saygı duyuyorum benim de şahsi görüşüm fiyat konusunda rakipsiz olup alıp kullanırken her gün pişman olmaktansa 3-5 ay daha bekler bütçemi artırır daha iyi marka model telefon alıp rom atmakla ayar yapmakla uğraşmayıp bir nebze daha sorunsuz yazılım ile kullanırım
teşekkür ederim yorumunuz için

Üst Alt