Yardım Redmi Note 10 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan Machrp
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 7K

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Machrp, direnç değiştirmek demek, telefonun sökülmesi, anakattan bir direncin lehimlerinin ısıtılarak çıkartılması ve yerine başka bir direnç lehimlenmesi demek oluyor. Yani donanımsal değişikliğin feriştahı olur.

mainbord

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yıldız
Cihazım
redmi not 8
Konular
0
Arkadaşlar iyi günler, Redmi Note 10 cihazım IMEIsinin süresi bitmesine yaklaştığı için IMEI yüklemeye çalıştım. Bootloaderini açtım, twrp yükledim. Magiski yükledim. Sonrasında eski imeiyi sildim. Yeni imeinin qcn dosyasını hazırladım fakat starta basmadan önce portu görmediğini fark ettim. Portu açmaya çalışıyorum adbden diag.adb komutuna kadar yazıyorum. PC portu görmüyor altında tekrar su komutu yazarak öyle kalıyor. bu sefer telefondan *#717717 yi yazıyorum open diag failed yazıyor. Bu telefona ne yapabilirim şuan telde imeide yok 000 olara duruyor. Bu yüzden telide kullanamıyorum. Telefonun orjinal sildiğim imeileri elimde var onları geri yükleyebilirmiyim. Yardımcı olursanız sevinir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp den efe modem yedeği aldıysanız eskiye dönebilir. Failed hatası güncel romdan olabilir Mart ayındaki eski bir romu indirin öyle deneyin güvenlik seviyesi düşük ilk romlar
Ben güncelleme almış Roma root bile yapamadım ancak eski versiyon yükleyince efs modem yedeği alabildim eski qcn duruyorsa eski haline gelir kısacası

Üst Alt