MIUI 14 Redmi Not 12 Pro/Pro Plus 5G Endonezya MIUI V14.0.3.0.SMOIDXM Android 12 Güncelleme Bağlantıları

uygar _

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uygar
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
malesef romda google mesajlar yuklu gelıyor bu kaldırmanın bı yöntemı varmı

uygar _

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uygar
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Bu sürüm endonezya romda google mesaj uygulaması ile geliyor bu sorunu Taiwan sürümü yükleyerek çözdüm bilginize.

uygar _

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uygar
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Isınma gibi proplem yapiyormu birde Xiaomi in kendi mesaj ve arama uygulaması geliyormu ?
Isınma çok dikkat etmedim global Avrupa romdada biraz vardı şu andada biraz var endonezya ile aynı tek fark bunda orjinal arama mesajlasmasi var Endonezya'da google mesajla geliyor malesef. genel olarak begendim tawivan romu ilk kez kullanıyorum.

mehmettrs63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
6
Isınma çok dikkat etmedim global Avrupa romdada biraz vardı şu andada biraz var endonezya ile aynı tek fark bunda orjinal arama mesajlasmasi var Endonezya'da google mesajla geliyor malesef. genel olarak begendim tawivan romu ilk kez kullanıyorum.
Tawivian romundami orjinal mesaj ve arama geliyor Endonezya romundami

lewent20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
X3
Konular
3
Bu Romu fastboot tan yükleyip cihazın ayarlarını vs.yaptıktan sonra 14.0.1.0 TMOIDXM 4.1 gb diye güvenlik güncellemesi geldi 14.0.3 ten 14.0.1 e niye düşüyor tlf o kısmı anlayamadım???

lewent20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
X3
Konular
3
Bu Romu fastboot tan yükleyip cihazın ayarlarını vs.yaptıktan sonra 14.0.1.0 TMOIDXM 4.1 gb diye güvenlik güncellemesi geldi 14.0.3 ten 14.0.1 e niye düşüyor tlf o kısmı anlayamadım???
Edit : Gelen güncelleme android 13 güncellemesi imiş

afaruky

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Afaruk
Cihazım
Nexus 5
Konular
6
Edit : Gelen güncelleme android 13 güncellemesi imiş
Kendi başıma farkını anlayamazdım, teşekkürler. Yalnız versiyon numarası niye geri gitmiş onu anlayamadım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon (dialer) uygulaması Xiaomi, mesaj ise default olarak Google olmuş ama aslında Xiaomi uygulaması da var içinde. Menüden açtığınız zaman bunu varsayılan yapayım mı diye soruyor zaten.

Endonezya romda telefon uygulaması Google'ınki geldi bende

Bu sürüm endonezya romda google mesaj uygulaması ile geliyor bu sorunu Taiwan sürümü yükleyerek çözdüm bilginize.

Isınma gibi proplem yapiyormu birde Xiaomi in kendi mesaj ve arama uygulaması geliyormu ?

uygar _

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uygar
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Kendi başıma farkını anlayamazdım, teşekkürler. Yalnız versiyon numarası niye geri gitmiş onu anlayamadım.

Telefon (dialer) uygulaması Xiaomi, mesaj ise default olarak Google olmuş ama aslında Xiaomi uygulaması da var içinde. Menüden açtığınız zaman bunu varsayılan yapayım mı diye soruyor zaten.
Xiaomi nİn kendi arama ve mesajlaşma uygulaması Google arama mesajlaşma yok gayet iyi 1 haftadır kullanıyorum.

Xiaomi nİn kendi arama ve mesajlaşma uygulaması Google arama mesajlaşma yok gayet iyi 1 haftadır kullanıyorum

hanbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan
Cihazım
redmi note 12
Konular
0
MERHABA H
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz .OTA Rom Dosyasını İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip TWRP Kurulu ise Cihazınızda TWRP Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu Mi Flash üzerinden Kurabilirsiniz.

• Mi Flash Tool
    Fastboot Rom Kurulum Rehberi
  • Aygıt: Redmi Not 12 Pro / Pro + 5G Endonezya​

• Kod adı:

• Sürüm: V14.0.3.0.SMOIDXM​

• Dal: Ahır​

• Tür: Kurtarma​

• Boyut: 4,1 GB​

• Yayın Tarihi: 2023-04-07​

• Paket ismi: miui_RUBYIDGlobal_V14.0.3.0.SMOIDXM_914a0a58de_12.0.zip​

• MD5: 914a0a58de4df0d1f998b15bc3f55b49​

• Aygıt: Redmi Not 12 Pro / Pro + 5G Endonezya​

• Kod adı:

• Sürüm: V14.0.3.0.SMOIDXM​

• Dal: Ahır​

• Tür: Hızlı önyükleme​

• Boyut: 6,5 GB​

• Yayın Tarihi: 2023-03-09​

• Paket ismi: ruby_id_global_images_V14.0.3.0.SMOIDXM_20230309.0000.00_12.0_global_0b47cc9af7.tgz​

• MD5: 0b47cc9af7b53e8f136718176258b145​

Üst Alt