Soru Redmi K40 Gaming Tavsiye

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bu konuları ve konu açmak yerine bu konularda sorun yaşayanların dile getirdiği konuyu belirttim hocam.
Ben eksilerini söylerim artıları kullanıcılara kalsın.
Şöyle izah edeyim cihazınız sorunsuz olabilir aldığınız ben önerdiğim biri cihazı alıp sorun yaşarsa ve bana geri dönüş yapmış olsa verecek cevabım olmaz.
Ben yazdıklarımın hala arkasındayım ne mutlu size cihazınız sağlam çıkmış güle güle kullanın.
Bir tane memnuniyet içeren bir post açılmadikca cihaz hakkında düşüncelerim değişmeyecek kısacası budur. 😅
Özür dilerim, okuduklarım nedeniyle ben de yanlış yönlenmişim. Kullanmadığım, bilmediğim cihaz hakkında yorum yazmam hataydı demek olgunluk göstergesi hocam neden hatada ve yanlış yorumda bu kadar ısrar ediyorsunuz anlamak güç. Cihazı alıp kullanıp deneyim aktarsanız ona da eyvallah ama görmediğiniz bir cihaz için birebir kullanan tecrübeli arkadaşlarımızın yorumlarını görmezden gelip de yukarıda bir arkadaşın da söylediği gibi bir kaç "cahil"in sözlerini doğru kabul edip önyargı oluşturmanız üstelik hatada ve yanlış yorumda bu kadar ısrar etmek size hiç yakışmadı maalesef. Mesaj altındaki düzenle butonuna tıklamak bu kadar zor olmamalı... :(

Son düzenleme:

Getzinwhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
REDMI K40 GAMIN
Konular
3
O konuların tamamı yine yukarda bahsettiğimiz üzere Redmi K40 gaming cihaza atılan F3 GT romundan kaynaklanmaktadır. Hiçbiri donanımsal değildir.

Şebeke sorunu yaşayan arkadaşında muhtemelen F3 GT Hindistan romuna son güncelleme yapmıştır, bu güncelleme imei numarasına fazladan bir hane ekleyerek şebekenin gitmesine sebep oluyor.

Redmi K40 gaming cihaz oled ekran ve NFC varken F3 GT de amoled ekran ve NFC yoktur. Bu durum optimizasyon sorunlarına yol açmakta cihazın çok fazla ısınmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle Türkçe ihtiva eden ve forumda da paylaşılan miui vietsub, yada elite rom yada AOSP romlardan birisinin kurulmasına tavsie ediyoruz.

bu cihazı 1 yıldır kullanıyorum, şuana kadar memnun kaldım, ne sensör sorunu yaşadım ne ses ne de şebeke sorunu. Taş gibi makina . Satsam tekrar bu cihazdan alırım. Yazılımdan anlamayan kimseye tavsiye etmiyorum ama rom ve root işinden anlayanlar için bulunmaz nimettir.
Selam,

13.03 ile benim de şebeke gitmişti ve imeiye eklenen 1 rakam açıklamanızdan dolayı rom atmaya karar verdim. Çin orj rom yükledim ve sorun düzeldi. Bütün google hizmetlerini çalıştırdım. Yazdıklarınıza katılıyorum.

Üst Alt