Rom Redmi K30 Pro- Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.15.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
Global rom ile geldi kesinlikle tavsiye etmem. Telefonun her yeri reklam dolu. EU roma geçtim kendim kurdum. Reklamsız tertemiz mis gibi kullanıyorum. Global diye diretme bence çünkü hiçbir esprisi yok.
Hocam peki hangi romu indireyim benim içi şarj çok önemli miui 12 de şarjı çok çabuk gidiyor anlamadım miui 11 yükleyeceğim hangi linkten stabil olanını yukliyeyim hiç bir bilgim yok bu konuda yardımcı olabilirmisin

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Hocam peki hangi romu indireyim benim içi şarj çok önemli miui 12 de şarjı çok çabuk gidiyor anlamadım miui 11 yükleyeceğim hangi linkten stabil olanını yukliyeyim hiç bir bilgim yok bu konuda yardımcı olabilirmisin
Daha önce vermiştim. Ben aşağıdaki romu kullanıyorum. EU Rom'un android 10 platformundaki en son 11 sürümü bu. Stabil.

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
Daha önce vermiştim. Ben aşağıdaki romu kullanıyorum. EU Rom'un android 10 platformundaki en son 11 sürümü bu. Stabil.

Teşekkürler indirip deniyecegim.

Hocam arkadaşımda redmi not 8 var ve sorduğumda full kullanımda şarjım 2 gün rahat göturuyir ve miui 11 global kullanıyor kontrol ettim ekran süresinden de baktım doğru isin ilginc tarafi bende poco f2 pro var 4500 mh batarya redmi not 8 4000mh batarya ve onun şarjı benim cihazdan daha uzun süre gidiyor ikimizde aynı kullanım yapıyoruz hatta o daha fZla kullanıyor bunun sebebi ne olabilir

HakanYce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
POCO F2 Pro
Meslek
Avukat
Konular
1
Merhabalar. Bu romu indirdim BL kilidim açılınca buna geçcem ama bunu yükledikten sonra ayarlar bölümünde v12 güncellemesi gözüküyor mu gözükmüyor mu?

Yani sürekli yeni versiyon var gibi bir uyarı veriyor mu?

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3

Teşekkürler indirip deniyecegim.

Hocam arkadaşımda redmi not 8 var ve sorduğumda full kullanımda şarjım 2 gün rahat göturuyir ve miui 11 global kullanıyor kontrol ettim ekran süresinden de baktım doğru isin ilginc tarafi bende poco f2 pro var 4500 mh batarya redmi not 8 4000mh batarya ve onun şarjı benim cihazdan daha uzun süre gidiyor ikimizde aynı kullanım yapıyoruz hatta o daha fZla kullanıyor bunun sebebi ne olabilir
İkisi birbirinden farklı telefonlar. Note 8'in işlemcisi daha enerki tüketir. Ekranı IPS. Çok fazla ayrıntı var. Arasında fark olması doğal. Herşey pilin boyuyla ölçülmez.

gezenkullanici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Hocam bu romu kurmaya çalıştım ancak twrp de wipe kısmında system yoktu, farklı bir şekilde mi kurmam gerekiyor ?

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
System i cihazlar bootlopa düşmesin diye koymamışlar twrp ye. System olmadanda yükleniyor. Bana sorarsan eu 12.2.2 yi yükle bence gayet iyi olmuş. Ben 3 gündür kullanıyorum memnunum

gezenkullanici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
System i cihazlar bootlopa düşmesin diye koymamışlar twrp ye. System olmadanda yükleniyor. Bana sorarsan eu 12.2.2 yi yükle bence gayet iyi olmuş. Ben 3 gündür kullanıyorum memnunum
şöyle bir video gördüm, bu yöntem doğru mudur çalışır mı biliyor musunuz ?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
hocam ben bu arkadaşın anlattığı gibi yüklüyorum sıkıntısız yükleniyor.12.2.2 yi yükleyecekseniz. Tek tuşla twrp yükleme konusundaki son sayfalarda olan güncel twrp ile yüklüyorum. Tek tuşla tewrp nin ilk sayfadaki önceden yükleniyordu şşmdi fastboot ta kalıyor son saufalardaki olan sıkıntısız yükleniyor.
şu twrp

Üst Alt