Rom Redmi K30 Pro- Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.15.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

mylove

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Romu yükledim ama sim kartı görmedi ve parmak izi bu rom da yok!!

10kolik34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
resul
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
2
bu romu 1 haftadır kullanıyorum, parmak izi var. kullandığım endonezya romu, eu 12 ve global stabil arasında en sorunsuz rom bu gibi geldi.

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
Bu rom geliştirici rom mu yoksa xaoimi nin orijinal sitesinde paylaşılan rom mu biraz yabancıyım da konulara eyer öyle ise xaoimin kendi çıkardığı orijinal oynajilmamis miui 11 eu veya her ne ise artık linkini nereden bulabilirim?

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Bu rom geliştirici rom mu yoksa xaoimi nin orijinal sitesinde paylaşılan rom mu biraz yabancıyım da konulara eyer öyle ise xaoimin kendi çıkardığı orijinal oynajilmamis miui 11 eu veya her ne ise artık linkini nereden bulabilirim?
EU romların hepsi custom yani oynanmış romdur. Orijinal EU yoktur. Orijinal rom isterseniz global romu kullanabilirsiniz.

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
EU romların hepsi custom yani oynanmış romdur. Orijinal EU yoktur. Orijinal rom isterseniz global romu kullanabilirsiniz.
Anladım. Hocam karar verdim. Miui 11 e dönüş yapacağım global sürüme indirebileceğim orijinal site varmi

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
arkadaşlar bu rommu daha iyi yoksa eu 12.0.8 mi. Ben forumdaki yorumlara bakaraktan en sorunsuz miui launcherli rom olarak eu 12.0.8 miş gibi anladım ama ben romdan pek memnun kalmadım. Bankacılık uygulamalarında kiminde hata veriyor, e devlet uygulamasına girmiyor. dün miui home uygulamasını kurdum cihaz reset döngüsüne girdi zor bela hızlı bir şekilde uygulamayı kaldırdımda düzeldi. You tube wanced music uygulaması hiç yüklenmiyor. Bu rom nasıl önerirmisiniz.

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Anladım. Hocam karar verdim. Miui 11 e dönüş yapacağım global sürüme indirebileceğim orijinal site varmi
Benim kullandığım aşağıdaki versiyonu öneririm. Aldığımdan beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Burada bahsedilen sorunların hiçbiri ben de yok.

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Benim kullandığım aşağıdaki versiyonu öneririm. Aldığımdan beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Burada bahsedilen sorunların hiçbiri ben de yok.

Sarjı nasıl gidiyor hocam ekran süresini paylasma imkanınız var mı

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Sarjı nasıl gidiyor hocam ekran süresini paylasma imkanınız var mı
Şöyle tarif edeyim. Sabah 10 gibi çıkarıyorum. Aynı akşam değil de ertesi akşam 8 gibi tamamen bitmiş oluyor. Bu süre içerisinde sürekli sosyal medyada dolaşıyorum. Yarım saat call of duty oynuyorum. 3-5 telefon görüşmesi yapıyorum kısa süreli.

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Şöyle tarif edeyim. Sabah 10 gibi çıkarıyorum. Aynı akşam değil de ertesi akşam 8 gibi tamamen bitmiş oluyor. Bu süre içerisinde sürekli sosyal medyada dolaşıyorum. Yarım saat call of duty oynuyorum. 3-5 telefon görüşmesi yapıyorum kısa süreli.
Hocam dediğim gibi ekran süresini paylasırsanız daha güzel olur

Üst Alt