Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

King.man

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Oneplus 8t
Konular
3
Linki yeniledim

Son düzenleme:

bilal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilal
Cihazım
g900f
Konular
0
bu sürümün 1206 çıkmış android 11 uyumlu bakabilirmisiniz

King.man

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Oneplus 8t
Konular
3
son twrp denemedim ama konu başındaki twrp de ne yazıkki backup kısmında system görünmüyor
F2 pro da twrp de sistem olmamasının sebebi sitem silince telefon birck oluyormuş o yüzden yok

Son düzenleme:

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
1206 olan TWRP ile restore yaptım cihaz bootloopa düştü. Sonra TWRP den format data ve wipeleri yapıp temiz kurulum yapayım dedim. Bu sefer de PC de POCO F2 PRO klasörü boş çıkıyor. Dosya atılmıyor. Internal Stroage'yi görmüyordu. Son çare fastboot oldu.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
1206 olan TWRP ile restore yaptım cihaz bootloopa düştü. Sonra TWRP den format data ve wipeleri yapıp temiz kurulum yapayım dedim. Bu sefer de PC de POCO F2 PRO klasörü boş çıkıyor. Dosya atılmıyor. Internal Stroage'yi görmüyordu. Son çare fastboot oldu.
wipe yaptıktan sonra reboot recovery yaptınızmı hocam ? en son ihtimal backuptan herhangi birşeyin yedeğini almayı deneyin yedek aldıktan sonra reboot recovery yapın muhtemelen görünür internal storagenin içi

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
wipe yaptıktan sonra reboot recovery yaptınızmı hocam ? en son ihtimal backuptan herhangi birşeyin yedeğini almayı deneyin yedek aldıktan sonra reboot recovery yapın muhtemelen görünür internal storagenin içi
Yaptım hocam ne yaptıysam Dahili depolamayı görmüyordu. Hatta farklı kablolar, portlar denedim. Aygıt yöneticisinden MTP driverları tanıttım vs yok. Cihaz bağlanıyor ama boş görünüyordu. Mecbur fastboot dan rom yükledim.

King.man

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Oneplus 8t
Konular
3
Yaptım hocam ne yaptıysam Dahili depolamayı görmüyordu. Hatta farklı kablolar, portlar denedim. Aygıt yöneticisinden MTP driverları tanıttım vs yok. Cihaz bağlanıyor ama boş görünüyordu. Mecbur fastboot dan rom yükledim.
Reboot recovery yaptıktan sonra tekrar formad data yapsaydınız hafıza gelecekti hocam oda olmazsa tekrar twrp yükleyin

Sorymen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi a3
Konular
10
Aynısı bana oldu seni çok iyi anlıyorm en doğrusunu yapmışsın ben farklı farklı twrpler kurdum sonuç boş pc telefonu görüyor ama bişey atamıyorm içine cihaz şuan meşgul falan diyor bende en son çare Endonezya 12.04 fastboot rom attım :( birdahada bulaşmadım eu ya

Üst Alt