MIUI 12 Redmi K30 / Poco X2 - Hindistan Kararlı Rom V12.1.2.0.RGHINXM İndirme Bağlantıları

atolga2834

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Note 8
Konular
1
cihazın arka kapağında redmi veya poco yazısına göre tr dekiler redmi dir çoğunlukla
hocam şu an eu12,0,5,0 QGHCNXM sürüm kullanıyorum sistem güncellemesi 2.7gb V12,1,3,0 RGHCNXM güncelleme gösteriyor bunu telefona indirip twrp den mi güncellicem yardımcı olurmusun

xortoooo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi note 3
Konular
0
hocam yazılımı deniyorum desteklemiyor ? yardımcı olur musunuz ?

Huffington

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
K30
Konular
1
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

Mismatching device and image hatasi veriyor, K30 Fastboot ROM'u oldugundan eminmiyiz?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mismatching device and image hatasi veriyor, K30 Fastboot ROM'u oldugundan eminmiyiz?

Redmi K30 / Poco X2 için yayınlanan resmi Fastboot romudur.

Fastboot Rom dosyası içerisindeki , Flash all. bat dosyasını masaüstüne yedek alınız ve fastboot rom içerisindeki flash all. bat dosyasını, Notepad++ ile açınız. "PHOENIX" isimi geçen satırları "PHOENIXIN " şeklinde değiştiriniz ve kaydet yapınız.
- Satırları eksiksiz ve doğru şekilde düzenleyerek kontrol ettikten sonra tekrar flashlama işlemi yaparak deneyiniz.
( kod adı, PHOENIXIN ise PHOENIX yaparak deneyebilirsiniz )
* Bu işlemden doğabilecek sorunların tamamen sizin sorumluluğunuz olduğunu unutmayınız.

Son düzenleme:

Huffington

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
K30
Konular
1

Fastboot Rom dosyası içerisindeki , Flash all. bat dosyasını masaüstüne yedek alınız ve fastboot rom içerisindeki flash all. bat dosyasını, Notepad++ ile açınız. "PHOENIX" isimi geçen satırları "PHOENIXIN " şeklinde değiştiriniz ve kaydet yapınız.
( kod adı, PHOENIXIN ise PHOENIX yaparak deneyebilirsiniz )- Satırları eksiksiz ve doğru şekilde düzenleyerek kontrol ettikten sonra tekrar flashlama işlemi yaparak deneyiniz.* Bu işlemden doğabilecek sorunların tamamen sizin sorumluluğunuz olduğunu unutmayınız.
Yardiminiz icin tesekkur ederim, sonunda hallettim ama lock-bootloarder'i tiklamisim yanlislikla 168 saat bekleyip unlock edip custom rom flasliycam ustune :)

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
phoneix cihaza uyumlu değil diyor ama cihazım k30 nasıl oluyor anlamadım ben k30 phoneix değil mi zaten phoneixin romu kurulmuyorki k30a

Prensalex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Prensalex
Cihazım
Pocox2
Konular
2

- Satırları eksik
zaten flash bat dosyaında pohoenixin yazıyor pohoenix yazmıyorkı dosyada yardımcı olurmusunuz

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
zaten flash bat dosyaında pohoenixin yazıyor pohoenix yazmıyorkı dosyada yardımcı olurmusunuz
işte cihazınız k30 olduğu için phoenix yapıcaksın k30 : phoenix
poco x2: phoenixin yüklemeyeçalışığınız rom phonexin romu siz onu k30 uyarlamış oluyorsunuz

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
işte cihazınız k30 olduğu için phoenix yapıcaksın k30 : phoenix
poco x2: phoenixin yüklemeyeçalışığınız rom phonexin romu siz onu k30 uyarlamış oluyorsunuz
Hocam twrpden yani recovery olarak yükleyeceksek nereyi değiştireceğiz

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Hocam twrpden yani recovery olarak yükleyeceksek nereyi değiştireceğiz
romu 7zip ile açın(çıkarmadan ) meta-inf>com>google>android klasöründeki update script çift tık yapıp not defteri ile açın çıkan metinde "devices; this is a " kısmından önceki iki phoenixin leri phoenix yapın 2 adet"in" leri silin ardından değişimi onaylayın paketi cihaza atıp kurun sorunsuz olması lazım

Üst Alt