Rehber Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Magisk ile Root

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar k20 pro global rom rootlattım rootu nasıl kaldırıp telefonu normale çevire bilirim. Videolu anlatım veya rehber yazısı varmı.
mevcut magisk sürümünün uninstall olanını indirip twrp ile rom yükler gibi yükleyin

shadowman36

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
5
Yüklediğiniz romun içini winrar ile kontrol edin fazladan bir zip varsa silin ör:zipupdater gibi ayrıca twrp adında içinde twrp image olan bi klasör oluşturup romun içine atıp zipleyip öyle yapın. Ayrıca twrp de mount (bağla) kusmında sol alt tik işaretli olsun bazen küçük şeyler gözden kaçabilior. En iyi yol youtube da ilgili bi video izleyin rom sürümü twrp sürümü izlediği yolu deneyin olmadı burda zenex var oda tw den yardımcı olabilir

global romda bahsettiğiniz zip muhabbetini bulamadım bide mountta dediğiniz usb otg mi? mount system partitionmu

Unyeli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Delidalan
Cihazım
Mi9t pro
Konular
2

erdalim21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
redmi note3p
Konular
5
magisk_manager_1-jpg.42326
Merhaba arkadaşlar;

işlemler;

1. Cihaza bu konudaki TWRP yükleyin; Recovery - [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.3.1-15 Tek Tuş Yükleme Aracı (Farklı bir twrp için bu anlatım geçerli değildir)
2. Magisk dosyasını indirin;
3. Twrp üzerinden Magisk-v19.3.zip'i yükleyin
4. Reboot System'e basın.

Ekran Görüntüleri
Eklenecek
usta size nasıl ulacşacağım

Unyeli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Delidalan
Cihazım
Mi9t pro
Konular
2
Ustam twrp ye girdiğimde indiriğim zip dosyasını bulamıyorum. Birde bunu yaptığımda telefonda global rom yüklü otomatik güncelleme alırmıyım yani telefon root atmadan önceki haline geri dönermi.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Ustam twrp ye girdiğimde indiriğim zip dosyasını bulamıyorum. Birde bunu yaptığımda telefonda global rom yüklü otomatik güncelleme alırmıyım yani telefon root atmadan önceki haline geri dönermi.
Twrp varsa güncelleme alsa dahi ota ile guncelleyemezsiniz. Full zip dosyası ile güncelleme yaparsınız. Bence cihaz boyle kalsın

Unyeli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Delidalan
Cihazım
Mi9t pro
Konular
2
Twrp varsa güncelleme alsa dahi ota ile guncelleyemezsiniz. Full zip dosyası ile güncelleme yaparsınız. Bence cihaz boyle kalsın
Rootlumu kalsın yani.Güncelleme geldiğinde siz paylaşırmısınız. Yardımlarınız için teşekkürler.

illegal11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yakup
Cihazım
K20 pro
Konular
0
root yüklenmiyor twrp den tekrar başlıyor k20 pro global rom da format atınca açılıyor ama root olmuyor magisk uygulamalarda görünüyor açılmıyor tepki vermiyor cihaz rootsuz görünüyor

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
yok açılmıyor hocam wipe atınca açılıyor ve magisk menüde görünüyor. onu tekrar tıklayıp yükle dediğinde cihaz yeniden başlıyor ve twrp erkanında kalıyor yine
Hala olmadıysa orangefox recovery ile denermisiniz ben öyle yapmıştım

Üst Alt