Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı 10.3.2.0.PFKMIXM İndirme Bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Veddat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vedat
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Hocam iyi günler...k20 pro aldım yurtdışından türkiye için mi 9t pro romunu yüklediler...girdiğim bazı uygulamalarda güvenlik sorunuyla karşılaşıyorum ne yapabilirim...teşekkür ederim

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI 10 V10.3.2.0.PFKMIXM
System
°Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
Android Güvenlik Düzeltme Eki Ağustos 2019'a güncellendi. Sistem güvenliğinin arttırılması.
.

hocam öncelikle emeğinize elinize sağlık.çok açıklayıcı bir yazı.
naçizane bir kaç sorundan ötürü bir beyin fırtınası yürüttüm ve size danısmak ıstediğim bir sey var.

telefona temiz bir kurulumla en son global sürümü yükleyeceğim. ben yıllarca apple kullandım. oradaki mantıkla, cihaza "dosya yolu" gösterterek rom atma sanırım en mantıklı "temiz kurulum" oluyor. ben de bu yüzden bootloader kilidinin süresi dolunca (2 gün sonra) , zaten o sürümde olduğum 10.3.2.0 sürümünü recovery yöntemi ile tekrar romlamayı düsünüyorum.

sebebi su. hangi surumu denersem deneyeyım ınstagramda hıkaye ızlerken 2. sanıyesınde donma oluyor. ve oynadıgım bır oyunda en dusuk (60 fps sabıt) ayarlarda arada fps dusmesı değıl de sanıyelık donma yapıyor.

sanırım cıhaz bır temız kurulum ıstıyor. wıpe data yaptım ama sorunum duzelmedı.

.. baskalarına sordum bızde olmuyor dedıler.bır oncekı global surumunde de oluyordu. 10.3.2 ye guncelledım ota ıle baktım duzelmedı. bu sefer wıpe data yaptım yıne duzelmedı. kafayıı yedım :)

sızce dusunduğum sey mantıklı mı yoksa gereksız bır hareket mı olur.

ya da bu sorunu cozebılecegım baska bır yol var mı

bana bır yol gosterır mısın ? sımdıden tesekkurler

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Teşekkür ederim hocam, ilk önce instagram'ın sürümünü dener misiniz hocam.
hocam öncelikle emeğinize elinize sağlık.çok açıklayıcı bir yazı.
naçizane bir kaç sorundan ötürü bir beyin fırtınası yürüttüm ve size danısmak ıstediğim bir sey var.

telefona temiz bir kurulumla en son global sürümü yükleyeceğim. ben yıllarca apple kullandım. oradaki mantıkla, cihaza "dosya yolu" gösterterek rom atma sanırım en mantıklı "temiz kurulum" oluyor. ben de bu yüzden bootloader kilidinin süresi dolunca (2 gün sonra) , zaten o sürümde olduğum 10.3.2.0 sürümünü recovery yöntemi ile tekrar romlamayı düsünüyorum.

sebebi su. hangi surumu denersem deneyeyım ınstagramda hıkaye ızlerken 2. sanıyesınde donma oluyor. ve oynadıgım bır oyunda en dusuk (60 fps sabıt) ayarlarda arada fps dusmesı değıl de sanıyelık donma yapıyor.

sanırım cıhaz bır temız kurulum ıstıyor. wıpe data yaptım ama sorunum duzelmedı.

.. baskalarına sordum bızde olmuyor dedıler.bır oncekı global surumunde de oluyordu. 10.3.2 ye guncelledım ota ıle baktım duzelmedı. bu sefer wıpe data yaptım yıne duzelmedı. kafayıı yedım :)

sızce dusunduğum sey mantıklı mı yoksa gereksız bır hareket mı olur.

ya da bu sorunu cozebılecegım baska bır yol var mı

bana bır yol gosterır mısın ? sımdıden tesekkurler

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Teşekkür ederim hocam, ilk önce instagram'ın sürümünü dener misiniz hocam.

Hocam denemediğim instagram kalmadı. Her hikayenin aynı saniyesinde saliselik donma oluyor. Videoyu loopa alınca atıyorum 4. De yapmıyor bazen 5,6,7 tekrar yapıyor ama 9. Tekrarda yapmıyor falan çok saçma bir durum. Bir de iPhone 7 plus un kaymak gibi oynadığı ayarların aynısında bu telefon takılıyor. Sorunum bu. Maalesef çözüm arıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada dediğinizi yaptım maalesef aynı sorun devam ediyor. Bahsettiğim oyun da mobile legends. Savaş esnasında o kadar çok kasıyor ki, 8 plus bütün ayarlar aynı, sıfır takılmaya oynatıyor.

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
Hayırlı akşamlar birşey sorucam benle aynı sürüme sahip olan bazı kişilere 10.3.2 güncellemesi otodan geldiğinde yapmaya çalışanları twrp ekranına atmış ama ben yapınca direk yaptı otodan geldi benim istediğimde otodan kurmak benim için sıkıntı yok ama güncellemeyi otodan alıp neden bazılarını twrp moduna atıyor anlamadım

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Twrp ile kurabilmek için hangi linki indirmem gerekiyor

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Twrp ile kurabilmek için hangi linki indirmem gerekiyor

Recovery olanı, romu flashlayınca tüm veriler silinir ve twrp uçar,

Twrp'nin uçmasını istemiyorsanız rom flashladıktan sonra twrp yi kapatmadan ardından magisk flashlayın hocam.

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Peki magisk hangi sürüm uyar bu rom a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt