Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı 10.3.2.0.PFKMIXM İndirme Bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omersakman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
5
MIUI mesaj ve arama uygulaması ne zaman düzeltilir acaba hocam bu durumdan muzdaribim bende yardım eder misiniz?

Arif Güner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
K20 pro
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI 10 V10.3.2.0.PFKMIXM
System
°Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
Android Güvenlik Düzeltme Eki Ağustos 2019'a güncellendi. Sistem güvenliğinin arttırılması.
Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı;

Recovery indirme bağlantısı;

Fastboot indirme bağlantısı;
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Hocam k20 pro telefona recovery indirme bağlantısından indirdim guncelleyiciden yaptığımda Bu özellik henüz uygulanmadı yazısı çıkıyor neden acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI 10 V10.3.2.0.PFKMIXM
System
°Updated Android Security Patch to August 2019. Increased system security.
Android Güvenlik Düzeltme Eki Ağustos 2019'a güncellendi. Sistem güvenliğinin arttırılması.
Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı;

Recovery indirme bağlantısı;

Fastboot indirme bağlantısı;
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
hocam guncelleme yaptım fakat telefon k20 pro iken mi 9t pro oldu nasıl düzeltirim bunu

Son düzenleme:

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Hocam k20 pro telefona recovery indirme bağlantısından indirdim guncelleyiciden yaptığımda Bu özellik henüz uygulanmadı yazısı çıkıyor neden acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam guncelleme yaptım fakat telefon k20 pro iken mi 9t pro oldu nasıl düzeltirim bunu
Global rom yüklerseniz hep mi9t pro yazar çin ve hindistan kökenli ve onlardan port edilen romlarda k20 pro yazar bi sorun teşkil etmez çözüm global romu silip beğendiği niz başka bi rom yüklemek:)

Arif Güner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
K20 pro
Konular
2
Global rom yüklerseniz hep mi9t pro yazar çin ve hindistan kökenli ve onlardan port edilen romlarda k20 pro yazar bi sorun teşkil etmez çözüm global romu silip beğendiği niz başka bi rom yüklemek:)
Teşekkürler şimdilik hoşuma gitti dışı redmi içi mı bı redi eksik

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Eğer global 10.3.1.0 sürümünden geçmek istiyorsanız, OTA dosyasını indirin güncelleyici uygulamasına girin miui 10 logosuna ard arta tıklayın, güncelleme paketini seçin kısmı açılacak, oradan indirmiş olduğunuz OTA dosyasını seçin ve güncelleme başlıyacak. :)
Hocam indirdim ama nasıl yükleyeceğm twpr ilemi bende elle güncelleyici yok

ramazan1441

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ramazan
Cihazım
GM discovery
Konular
6
Eğer global 10.3.1.0 sürümünden geçmek istiyorsanız, OTA dosyasını indirin güncelleyici uygulamasına girin miui 10 logosuna ard arta tıklayın, güncelleme paketini seçin kısmı açılacak, oradan indirmiş olduğunuz OTA dosyasını seçin ve güncelleme başlıyacak. :)
10.3.5.0sürümündeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt