Yardım Redmi K20 Pro Isınma Sorunu

Berker2004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berker
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
5
Herkese merhaba.Redmi k20 pro cihazımda 10-15 dk oyundan sonra 55-60 dereceye kadar çıkıyor ve bu ısılarda kalıyor sizlerde durum nasıl bu cihaz için normal değerler mi ? Bana fazla geldi.Global 10.3.3 kullanıyorum

Emo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 pro
Konular
17
Oyla:

Potatoe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
29
Bendede Mi 9T Pro var hdr ayarlarda el yakacak şekilde ısınıyor 10.3.3 global rom BL kilidi daha açılmadı ve PUBG oynayan bazı arkadaşlar (mi9t pro için) oyunda dokunmatik hassasiyet algısının değiştiğini söylüyor ve benim de sorunum bu şekilde. PUBG oynarken ekranın sag tarafında crosshairi ve karakteri saga sola yukarı aşağı çevirdiğimiz kısımın hassasiyet ayarı oyun esnasında bozuluyor yavaşlıyor ve seri şekilde karakter dönmüyor ağırlaşıyor. Game turbo, işaret hızını yükseltme vs. birçok şeyi denedim ancak; azalmış olmasına rağmen bu sorundan halen muzdaribim. Rom konusunda araştırma yaparken aklıma şöyle bir şey geldi. Şu an cihazımda orjinal olarak gelen global rom yüklü durumda acaba kayıt işlemini yaptırıp eu stabil roma geçiş yapsam bu oyun içerisindeki hassasiyet sorunu düzelir mi? Eu rom kullanıp da Pubg oynayan arkadaşlar yazabilir mi?

Alıntı

• Beğen
Tepkiler: Emo
Oyla:

Emo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
K20 pro
Konular
17
Bendede Mi 9T Pro var hdr ayarlarda el yakacak şekilde ısınıyor 10.3.3 global rom BL kilidi daha açılmadı ve PUBG oynayan bazı arkadaşlar (mi9t pro için) oyunda dokunmatik hassasiyet algısının değiştiğini söylüyor ve benim de sorunum bu şekilde. PUBG oynarken ekranın sag tarafında crosshairi ve karakteri saga sola yukarı aşağı çevirdiğimiz kısımın hassasiyet ayarı oyun esnasında bozuluyor yavaşlıyor ve seri şekilde karakter dönmüyor ağırlaşıyor. Game turbo, işaret hızını yükseltme vs. birçok şeyi denedim ancak; azalmış olmasına rağmen bu sorundan halen muzdaribim. Rom konusunda araştırma yaparken aklıma şöyle bir şey geldi. Şu an cihazımda orjinal olarak gelen global rom yüklü durumda acaba kayıt işlemini yaptırıp eu stabil roma geçiş yapsam bu oyun içerisindeki hassasiyet sorunu düzelir mi? Eu rom kullanıp da Pubg oynayan arkadaşlar yazabilir mi?

Alıntı
Bı yazılımciya sordum euro rom stabil yaparsak düzeltebilir dedi dokunmatik de düzeltilebilir

Oyla:

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Ben eu stabil kullanıyorum pubg da aklınıza gelebilecek bütün grafik ayarları en üst seviye ne şarz tüketiminde nede ısınmada sorun yaaşıyorum hergün ortalama 1.5 saat oynuyorum telefonda bide saglam bi kılıf oldugu halde ısınma felan yok dokunmadik te falanda bi problem yaşamıyorum geçin eu stabile keyfinize bakın 50 60 derce sıcaklıklar normal degil el yakıyo diyosunuz bide çok anormal bence.

Oyla:
Üst Alt