Rehber Redmi K20 Pro cihazı Global sürüme ( MI 9T Pro ) Dönüştürme Rehberi

Dentrax

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
3
Merhaba link paylasır mısın?

XDA üzerinden indirdim. Konu . EU Android Q olan sürümlerden birisini indirebilirsiniz. (Link vermek yasaksa kaldırabilirim.)

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
pendroz Paylaşım harika hocam emeğinize sağlık. Teşekkürler...

gcoskun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gürcam
Cihazım
redmi k20 pro
Konular
0
İyi günler herkese. Benim MIUI sürümüm MIUI Global Kararlı 10.3.1.0.PFKMIXM. Güncellemeyi telefon otomatik aldı ve bu sürüme yükseltti. Bu konularda biraz bilgisizimde, bu konudaki işlemin amacı bu sürüme mi ulaşmak? Yani telefonum şu an global bir şekilde güncelmi?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
İyi günler herkese. Benim MIUI sürümüm MIUI Global Kararlı 10.3.1.0.PFKMIXM. Güncellemeyi telefon otomatik aldı ve bu sürüme yükseltti. Bu konularda biraz bilgisizimde, bu konudaki işlemin amacı bu sürüme mi ulaşmak? Yani telefonum şu an global bir şekilde güncelmi?

Bu konu içerisindeki anlatım;

* Custom Rom yüklü ( Xiaomi EU Rom vb. ) K20 Pro veya Mi 9T Pro'yu

* Direk içerisinde Hindistan sürümü yüklü olan K20 Pro veya Mi 9T Pro'yu

* Direk içerisinde Çin resmi yazılımı olan K20 Pro'yu

Global bir MI 9T Pro'ya dönüştürmek için hazırlanmıştır.

Cihazınızda yüklü olan romun son harf haneleri MIXM şeklinde görünüyor ise zaten global sürümü kullanıyorsunuz demektir.

MIXM : Global

EUXM : Avrupa

RUXM : Rusya

INXM : Hindistan

CNXM : Çin

gcoskun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gürcam
Cihazım
redmi k20 pro
Konular
0
Bu konu içerisindeki anlatım;

* Custom Rom yüklü ( Xiaomi EU Rom vb. ) K20 Pro veya Mi 9T Pro'yu

* Direk içerisinde Hindistan sürümü yüklü olan K20 Pro veya Mi 9T Pro'yu

* Direk içerisinde Çin resmi yazılımı olan K20 Pro'yu

Global bir MI 9T Pro'ya dönüştürmek için hazırlanmıştır.

Cihazınızda yüklü olan romun son harf haneleri MIXM şeklinde görünüyor ise zaten global sürümü kullanıyorsunuz demektir.

MIXM : Global

EUXM : Avrupa

RUXM : Rusya

INXM : Hindistan

CNXM : Çin
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bi sorum daha olacaktı bu konuyla alakalı değil aslında ama Netflix uygulamasını kullanamıyorum. Google Play ayarlarda Play Protect sertifikası bölümünde Cihaz sertifikalı değil yazıyor sebebi muhtemelen bu. Bunun bir çözümü var mıdır?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bi sorum daha olacaktı bu konuyla alakalı değil aslında ama Netflix uygulamasını kullanamıyorum. Google Play ayarlarda Play Protect sertifikası bölümünde Cihaz sertifikalı değil yazıyor sebebi muhtemelen bu. Bunun bir çözümü var mıdır?
Forumda arama butonuna Netflix yazarsanız bir çok çözüm içeren konuya ve rehbere ulaşabilirsiniz.

Fkara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fkara
Cihazım
K20 Pro
Konular
0
Merhaba,

Telefonumu (k20 pro) ilk aldığımda hindistan rom kurmuştum. Şimdi buradan mi9T pro ile birlikte global rom'un çıktığını duyunca, paylaşımdaki EU rom'u kurdum. Stabil ve gayet düzgün çalışıyor. Ancak daha önce arkadaşların yazdığı gibi arama, mesajlar ekranı saf android görünümünde. Dolayısıyla çok irrite edici.

Şimdi ben paylaşımdaki EU' yu değilde global rom' u kursam bu sorun çözülür mü, yoksa onda da mı arama ekranı bu şekilde. Önceden sorulduysa kusura bakmayın atlamış olabilirim.

miyawc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Merhaba,

Telefonumu (k20 pro) ilk aldığımda hindistan rom kurmuştum. Şimdi buradan mi9T pro ile birlikte global rom'un çıktığını duyunca, paylaşımdaki EU rom'u kurdum. Stabil ve gayet düzgün çalışıyor. Ancak daha önce arkadaşların yazdığı gibi arama, mesajlar ekranı saf android görünümünde. Dolayısıyla çok irrite edici.

Şimdi ben paylaşımdaki EU' yu değilde global rom' u kursam bu sorun çözülür mü, yoksa onda da mı arama ekranı bu şekilde. Önceden sorulduysa kusura bakmayın atlamış olabilirim.
Paylaşımda ki eu rom değil global rom.Global romda rehber bu şekilde.Eger isterseniz eu stabil veya eu beta deneyebilirsiniz.Ama ben bu rom a gelecek güncelleme ile sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Fkara

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fkara
Cihazım
K20 Pro
Konular
0
Paylaşımda ki eu rom değil global rom.Global romda rehber bu şekilde.Eger isterseniz eu stabil veya eu beta deneyebilirsiniz.Ama ben bu rom a gelecek güncelleme ile sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

Bilgilendirme için teşekkürler, bu rom işlerinden çok anlamıyorum. Avrupa EEA sürüm yazınca ben onu EU rom sanmıştım. O zaman bir süre güncelleme bekleyeyim. Gelmez ise önerinizi yaparım.

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Bu romu kurabilirsiniz ama band 20 ve l1 sertifikasına bi etkisi olmaz sadece görüntüde mi9t pro yazar telefon adına başka bi esprisi yok

Üst Alt