Soru Redmi airdots

pmcbaby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Arkadaşlar redmi airdots kullananlar yorum yapabilir mi kalitesi ve kullanımı hakkında

Ve Sivas içinde bu cihazı gidip alabileceğim bir mağaza var mıdır?

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç bir darbe almadığı halde menteşesinin kenarı kendi kendine çatladı, bir süre sonra da kırıldı. Muhtemelen menteşe yüzünden oldu. Ses kalitesi de iyi değil, adam gibi kulaklık kullanan birisi asla iyi diyemez. Tizler ve midler yetersiz. Çok müzik dinleyen biri iseniz AirPods 2 falan alın. Veya sennheiser momentum / AirPods Pro.

Bu arada mikrofonu rezalet ötesi. Kimse bahsetmemiş ben söyleyeyim :)

Kronik sorun olarak ta ses gitmesi var. Arada bir sağ kulaklığın sesi 2-3 saniye gidip kendi kendine geliyor. Bir süre sonra bütün cihazlarda çıkıyor bu sorun. 3 farklı kullanıcıyız hepimizde var.
Hocam haklısınız kutu tarafındaki menteşe biraz dandik ve mikrofon rezalet ama bence airpods ile karşılaştırmak biraz acımasızca olur aradaki fiyat farkı göz önünde bulundurulmalıdır diye düşünüyorum.

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Hocam haklısınız kutu tarafındaki menteşe biraz dandik ve mikrofon rezalet ama bence airpods ile karşılaştırmak biraz acımasızca olur aradaki fiyat farkı göz önünde bulundurulmalıdır diye düşünüyorum.
Karşılaştırmadım hocam. 5 kat fiyat farkı var neyini karşılaştırayım. Bütçesi varsa alsın demek istedim yoksa da kablolu kulaklık bakmalı bu fiyatlara bence. Çünkü cidden bu fiyatlara F/P ürünü çıkmıyor yan sanayi gibi ürün çıkıyor ben abartıyorumdur belki ama redmi airdots diyince şartellerim atıyor artık

Oyla:

pmcbaby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Dün cihaz sıfır geldi, açtım denedim sorun yok, müzik dinledim biraz sonra gece yatmadan kutuyu eski telefonlarımı şarj ettiğim (çalıştığına emin olduğum) kablo ile şarja taktım ama sabah baktığımda hala kutunun kırmızı ışığı yanıyordu. Gündüz de kısa bir süre müzik dinledim sonra kulaklık şarjının bittiğini belirten sesler çıkarmaya başladı ara ara ve saat 11.40'da şarja taktım ama hala (14.40) kırmızı ışık yanıyor kutu da.. Yani 3 saattir kutu şarj olmadığı gibi kulaklıklar da şarj olmamış.. Kulaklıkları da özellikle kapattım ki şarjı bitip kutunun şarjını yemesinler..
Kardeşim bana daha bugün geldiği için pek bilgi sahibi olamadım o yüzden bir şey diyemiyorum

Oyla:

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Karşılaştırmadım hocam. 5 kat fiyat farkı var neyini karşılaştırayım. Bütçesi varsa alsın demek istedim yoksa da kablolu kulaklık bakmalı bu fiyatlara bence. Çünkü cidden bu fiyatlara F/P ürünü çıkmıyor yan sanayi gibi ürün çıkıyor ben abartıyorumdur belki ama redmi airdots diyince şartellerim atıyor artık
Haklısınız hocam bayağı delirtmişe benziyor sizi bu airdots

Oyla:

yakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi AirDots
Konular
1
Hocam ben 2 haftadır kullanıyorum gayet memnunum kutu şarjda iken kırmızı yanıyor, şarjı dolunca ışık sönüyor kulaklıkları kutuya koyunca kırmızı renk sürekli açık bir şekilde şarj olduğunu ifade ediyor. Şarj dolum işlemi bittiğinde beyaz yanıyor ve yaklaşık bir dakika sonra sönüyor. Ses kalitesi olsun kulağa oturması olsun gayet hoş. Şu ana dek bir sıkıntı yaşamadım İnşallah daha da yaşamam. Merak ettiğiniz bir şeyler varsa da sorabilirsiniz.
3. farklı bir kablo ile kutuyu tekrar şarj ediyorum kulaklıkları içerisine koymadan önce kapatıp öyle koydum ki zaten şarjı sağ kulaklığın bitmişti. Kutu 1 saati geçti şarj olalı kırmızı yanmaya devam :) Kulaklıkları özellikle ışıkları yanacak mı diye kapatıp koydum ama tık yok :)

Az önce bir şey farkettim; kutudan sol kulaklığı çıkarınca sağ kulaklığın kırmızı ışık yanıyor ve kırmızı kalıyor muhtemelen şarj oluyor anlamında.. Sonra sol kulaklığı kutuya geri koyuyorum sağ kulaklığın kırmızı beyaza dönüp bağlanacak cihaz arıyor :)) yani şarj olmuş gibi davranıyor.. Arkadaş bir cihazı bu kadar test etmek zorunda kalmamalıyım cidden sinir krizleri geçirmeme az kaldı :) hafta sonu da deneyeceğim olmazsa tekrar garantiye gönderip sonra da iade edeceğim.. Xiaomi'nin böyle bir ürün çıkarmasına cidden çok üzüldüm..

Oyla:

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
3. farklı bir kablo ile kutuyu tekrar şarj ediyorum kulaklıkları içerisine koymadan önce kapatıp öyle koydum ki zaten şarjı sağ kulaklığın bitmişti. Kutu 1 saati geçti şarj olalı kırmızı yanmaya devam :) Kulaklıkları özellikle ışıkları yanacak mı diye kapatıp koydum ama tık yok :)

Az önce bir şey farkettim; kutudan sol kulaklığı çıkarınca sağ kulaklığın kırmızı ışık yanıyor ve kırmızı kalıyor muhtemelen şarj oluyor anlamında.. Sonra sol kulaklığı kutuya geri koyuyorum sağ kulaklığın kırmızı beyaza dönüp bağlanacak cihaz arıyor :)) yani şarj olmuş gibi davranıyor.. Arkadaş bir cihazı bu kadar test etmek zorunda kalmamalıyım cidden sinir krizleri geçirmeme az kaldı :) hafta sonu da deneyeceğim olmazsa tekrar garantiye gönderip sonra da iade edeceğim.. Xiaomi'nin böyle bir ürün çıkarmasına cidden çok üzüldüm..
Hocam ben quickcharge destekli bir şarj aleti ve Xiaomi nin kablosuyla şarj ediyorum. Şu şarj teli gibi birşey var ya bağlandığı, oraları bir temizleyin, ampermetreyle filan olçebilirsiniz. Denemeye değer

Oyla:

yakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi AirDots
Konular
1
Kulaklığın şarj durumunu nereden görebiliriz, en azından sağ şarj olmuş mu veya sol ona bakabilsek bir şeyler çıkar ortaya :( cidden sıkıldım yav..

Oyla:

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0

Beyaz ışık 30 saniye yanık kalıyor şarj oldum mânâsında. Sonra söner tepki vermez. Yanıp sönüyorsa pinler tam oturmamıştır cihaz arıyordur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kulaklığın şarj durumunu nereden görebiliriz, en azından sağ şarj olmuş mu veya sol ona bakabilsek bir şeyler çıkar ortaya :( cidden sıkıldım yav..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Satın aldığımda sağ kulaklıktan %20 civarı ses geliyordu, Güncel Dijital'in garantisiyle değişim sağlandı. Bu ilk günüm bir sorun yok gibi.. Hepsiburada'dan aldım ve sorun anında müşteri hizmetleri ile görüşürken o kişi de kullandığını ve sorun yaşamadığını aktardı :) Şuanda sadece kutusu ile ilgili kafamda soru işaretleri var kırmızı ışığı sabaha kadar şarjda kaldığı halde sönmedi (dolunca sönüyormuş).
Telefona bağlayıp mA değişimini kontrol ettim. Kutunun altında 500 mA giriş diyor. Fakat 300 ile şarj oluyor. Gerçekten saat bazında öyle. Ortalama 90 dakikada şarj oluyor ben bazen telefonuma bağlayıp şarj ediyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-03-15-25-42-976_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-11-03-15-25-42-976_com.android.settings.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 14
Oyla:

yakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi AirDots
Konular
1
Bahtsız bedevi gibi oldum, kutu şarj oluyor anladığım kadarı ile ve bu defa da sağ kulaklığı şarj ederken sol kulaklık şarj olmuyor :) Sağ kulaklığı çözdüm şimdi sol kulaklıkta problem var, tekrar garantiye gönderdim bugün..

Oyla:
Üst Alt