Soru Redmi airdots

pmcbaby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Arkadaşlar redmi airdots kullananlar yorum yapabilir mi kalitesi ve kullanımı hakkında

Ve Sivas içinde bu cihazı gidip alabileceğim bir mağaza var mıdır?

yakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi AirDots
Konular
1
Satın aldığımda sağ kulaklıktan %20 civarı ses geliyordu, Güncel Dijital'in garantisiyle değişim sağlandı. Bu ilk günüm bir sorun yok gibi.. Hepsiburada'dan aldım ve sorun anında müşteri hizmetleri ile görüşürken o kişi de kullandığını ve sorun yaşamadığını aktardı :) Şuanda sadece kutusu ile ilgili kafamda soru işaretleri var kırmızı ışığı sabaha kadar şarjda kaldığı halde sönmedi (dolunca sönüyormuş).

Oyla:

pmcbaby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Satın aldığımda sağ kulaklıktan %20 civarı ses geliyordu, Güncel Dijital'in garantisiyle değişim sağlandı. Bu ilk günüm bir sorun yok gibi.. Hepsiburada'dan aldım ve sorun anında müşteri hizmetleri ile görüşürken o kişi de kullandığını ve sorun yaşamadığını aktardı :) Şuanda sadece kutusu ile ilgili kafamda soru işaretleri var kırmızı ışığı sabaha kadar şarjda kaldığı halde sönmedi (dolunca sönüyormuş).
Hayırlı olsun kardeşim

Oyla:

yakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi AirDots
Konular
1
Hayırlı olsun kardeşim
Kutusu ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum çünkü bugün de kutudaki ışık hiç sönmedi ve kulaklık şarjının bittiğini anlatmaya çalışıyor takıp dinlemek istediğimde :S Sanırım bu kulaklık olayı benim için uygun değil.. Spor için aldım ama daha spora götürmek nasip olmadı..

Oyla:

pmcbaby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Kutusu ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum çünkü bugün de kutudaki ışık hiç sönmedi ve kulaklık şarjının bittiğini anlatmaya çalışıyor takıp dinlemek istediğimde :S Sanırım bu kulaklık olayı benim için uygun değil.. Spor için aldım ama daha spora götürmek nasip olmadı..
Kutunun şarjı tam dolu mu

Oyla:

yakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi AirDots
Konular
1
Kutunun şarjı tam dolu mu
Dün cihaz sıfır geldi, açtım denedim sorun yok, müzik dinledim biraz sonra gece yatmadan kutuyu eski telefonlarımı şarj ettiğim (çalıştığına emin olduğum) kablo ile şarja taktım ama sabah baktığımda hala kutunun kırmızı ışığı yanıyordu. Gündüz de kısa bir süre müzik dinledim sonra kulaklık şarjının bittiğini belirten sesler çıkarmaya başladı ara ara ve saat 11.40'da şarja taktım ama hala (14.40) kırmızı ışık yanıyor kutu da.. Yani 3 saattir kutu şarj olmadığı gibi kulaklıklar da şarj olmamış.. Kulaklıkları da özellikle kapattım ki şarjı bitip kutunun şarjını yemesinler..

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Dün cihaz sıfır geldi, açtım denedim sorun yok, müzik dinledim biraz sonra gece yatmadan kutuyu eski telefonlarımı şarj ettiğim (çalıştığına emin olduğum) kablo ile şarja taktım ama sabah baktığımda hala kutunun kırmızı ışığı yanıyordu. Gündüz de kısa bir süre müzik dinledim sonra kulaklık şarjının bittiğini belirten sesler çıkarmaya başladı ara ara ve saat 11.40'da şarja taktım ama hala (14.40) kırmızı ışık yanıyor kutu da.. Yani 3 saattir kutu şarj olmadığı gibi kulaklıklar da şarj olmamış.. Kulaklıkları da özellikle kapattım ki şarjı bitip kutunun şarjını yemesinler..
Eminsiniz belki ama yine de farklı bi kablo ve sarj aleti ile denemenizi tavsiye ederim

Oyla:

yakar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydın
Cihazım
Redmi AirDots
Konular
1
Eminsiniz belki ama yine de farklı bi kablo ve sarj aleti ile denemenizi tavsiye ederim
Dün taktığı kablo farklıydı, emin olmak için bugün başka bir arkadaştan aldım ve 3 saati geçti hala kutu kırmızı ışık yanıyor..

Oyla:

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Hocam ben 2 haftadır kullanıyorum gayet memnunum kutu şarjda iken kırmızı yanıyor, şarjı dolunca ışık sönüyor kulaklıkları kutuya koyunca kırmızı renk sürekli açık bir şekilde şarj olduğunu ifade ediyor. Şarj dolum işlemi bittiğinde beyaz yanıyor ve yaklaşık bir dakika sonra sönüyor. Ses kalitesi olsun kulağa oturması olsun gayet hoş. Şu ana dek bir sıkıntı yaşamadım İnşallah daha da yaşamam. Merak ettiğiniz bir şeyler varsa da sorabilirsiniz.

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hiç bir darbe almadığı halde menteşesinin kenarı kendi kendine çatladı, bir süre sonra da kırıldı. Muhtemelen menteşe yüzünden oldu. Ses kalitesi de iyi değil, adam gibi kulaklık kullanan birisi asla iyi diyemez. Tizler ve midler yetersiz. Çok müzik dinleyen biri iseniz AirPods 2 falan alın. Veya sennheiser momentum / AirPods Pro.

Bu arada mikrofonu rezalet ötesi. Kimse bahsetmemiş ben söyleyeyim :)

Kronik sorun olarak ta ses gitmesi var. Arada bir sağ kulaklığın sesi 2-3 saniye gidip kendi kendine geliyor. Bir süre sonra bütün cihazlarda çıkıyor bu sorun. 3 farklı kullanıcıyız hepimizde var.

Oyla:
Üst Alt