Yardım Redmi 9T miui 13 sonrası medya oynatma aramada zil sesinin kesik kesik gelmesi.

zembele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
gmd 1
Konular
2
İmei repairli redmi 9t cihazıma miui 13 yükledim aramalarda ve medya oynatirken sesin ve videonun kesik kesik gelme problemini yaşıyorum. Telefoncuya götürdüm miui v12.5.12.0 yükledik telefon düzeldi. Fakat şimdi bir mühlet sonra YouTube veya medyadan müzik video yada arama geldiğinde zil sesi kesik kesik gelmeye deyam ediyor. telefonu yeniden başlatınca düzeliyor fakat yine aynı sorun tekrarlanıyor. Miui 13 ten kalıntılarını kalıyor telefonda? Hangi stabil romu yükletmeliyim yada ne yapmaliyim. Yardımcı olurmusunuz.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Denedim olmadı, en son global rom'a miui flash tool ile fastboot attım ve maalesf clean all data ve lock seçerek yaptıım için bootloadim kilitlendi ayrıca nv corrupted'e düştü kaldı cihaz
ard arda telefonu formatlamayı ve orijinal yazılımı yüklemeyi deneyin.Belki şansa cihaz açılır,bazen böyle durumlar oluyor.Bi bakıyosun bu sefer olmuş.Denemekden zarar gelmez.

Oyla:

zembele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
gmd 1
Konular
2
Android 12 den 11 falan sürüm düşürme yaptınız mı bundan dolayı olmuş olabilir
Peki çözümü nedir? kasmalar ve donmalar oluyor sürekli. MİUİ 13 güncellemesinden sonra oldu 12.5.12 ye düsürdük yine aynı.

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Peki çözümü nedir? kasmalar ve donmalar oluyor sürekli. MİUİ 13 güncellemesinden sonra oldu 12.5.12 ye düsürdük yine aynı.
Xiaomi'nin birde donanım'ı çöktürdüğü kalmışdı o'da oldu

Oyla:
Üst Alt