Yardım Redmi 9T miui 13 sonrası medya oynatma aramada zil sesinin kesik kesik gelmesi.

zembele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
gmd 1
Konular
2
İmei repairli redmi 9t cihazıma miui 13 yükledim aramalarda ve medya oynatirken sesin ve videonun kesik kesik gelme problemini yaşıyorum. Telefoncuya götürdüm miui v12.5.12.0 yükledik telefon düzeldi. Fakat şimdi bir mühlet sonra YouTube veya medyadan müzik video yada arama geldiğinde zil sesi kesik kesik gelmeye deyam ediyor. telefonu yeniden başlatınca düzeliyor fakat yine aynı sorun tekrarlanıyor. Miui 13 ten kalıntılarını kalıyor telefonda? Hangi stabil romu yükletmeliyim yada ne yapmaliyim. Yardımcı olurmusunuz.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
İmei repairli redmi 9t cihazıma miui 13 yükledim aramalarda ve medya oynatirken sesin ve videonun kesik kesik gelme problemini yaşıyorum. Telefoncuya götürdüm miui v12.5.12.0 yükledik telefon düzeldi. Fakat şimdi bir mühlet sonra YouTube veya medyadan müzik video yada arama geldiğinde zil sesi kesik kesik gelmeye deyam ediyor. telefonu yeniden başlatınca düzeliyor fakat yine aynı sorun tekrarlanıyor. Miui 13 ten kalıntılarını kalıyor telefonda? Hangi stabil romu yükletmeliyim yada ne yapmaliyim. Yardımcı olurmusunuz.
AOSP roma geçin,sizin için en sağlıklısı olur.Zaten AOSP rom MIUI ın tabanıdır.AOSP custom rom kurarsanız belki ses bileşenleri düzelecekdir.Aynı zamanda tüm kalıntıları gider belki.Eski bir cihazda MIUI kanser eder.

Oyla:

zembele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
gmd 1
Konular
2
Orjinal rom yüklemek istiyorum. En stabil rom hangisi olur repairli Redmi 9t icin

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Android 12 den 11 falan sürüm düşürme yaptınız mı bundan dolayı olmuş olabilir

Oyla:

ibrahimserhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Annemin telefonu da aynı uzaktan IMEI repair işleminden sonra böyle oldugunu söyledi, TWRP kurup format data yaptım herşeyi sildim fakat yine gitti en son, 12.0.1.0 'a baya eski sürüme downgrade yaptım hala aynı. Çözüm bulabilirseniz yazar mısınız?

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Annemin telefonu da aynı uzaktan IMEI repair işleminden sonra böyle oldugunu söyledi, TWRP kurup format data yaptım herşeyi sildim fakat yine gitti en son, 12.0.1.0 'a baya eski sürüme downgrade yaptım hala aynı. Çözüm bulabilirseniz yazar mısınız?
Direnç yaptırmadınızmı

Oyla:

ibrahimserhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Hocam birde AOSP ron atıp deneyin
Denedim olmadı, en son global rom'a miui flash tool ile fastboot attım ve maalesf clean all data ve lock seçerek yaptıım için bootloadim kilitlendi ayrıca nv corrupted'e düştü kaldı cihaz

Oyla:
Üst Alt