Yardım Redmi 9 pro ya, Hangi custom yüklemeliyim. Daha sonra telefona Gelen güncellemeleri sorunsuz indirip kurmak için.

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
geri dönmüyor derken tamiri yok demek istemediniz inşallah
Yok Zenex hocamın elinden uçan kuş bile kurtulmaz da durum çok değişik onca Xiaomi modeli kullandım defalarca hatalar yaptım ilk defa bir cihazı iade etmek durumunda kaldım bence note 9 pro da çözülemeyen bir problem var

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Ben ondan olduğunu düşünmüyorum ben Mi Flash ile hemde o seçeneği seçerek cihaza rom flashladım bir problem çıkmadı problem genelde Twrp sonrasında çıkıyor cihaz bir şekilde brick oluyor ekran gidip geliyor ve cihaz geri dönmüyor bence derinde başka bir problem var

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sorun bildiğim kadarı ile şöyle oluşuyor. Örneğin cihazınız note 9 pro joyeuse diyelimki siz curtana romu indirdiniz ve cihaza kurmaya kalktınız sonuç cihaz brick oldu. Şimdi eğer clean all and lock seçeneğini işaretlememiş olsaydınız cihazınızın bootloader kilidi cihaz brick olsa bile kapanmazdı ve doğru romu indirip cihaza kurup cihazı açardınız ancak cihazınızın bootloader kilidi kapandığı için yetkili hesap olmadan cihaza doğru romda olsa artık yükleyemezsiniz. o yüzden clean all and lock seçeneğini hiçbirzaman seçmeyin diye söylüyorlar forumda rom paylaşan arkadaşlar

ibrcey51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi note5
Konular
0
hocam rom falan kurmayın bence fazla anlamıyorsanız ben 2 gün önce kurmaya çalıştım ve telefonu brick ettim.
bence güncellemeleri boşverin fazladan 300tl masrafım oldu. çok kötü bir durum bulaşmamanızı tavsiye ederim :)

Aynı sorun bende de var kime yaptırdınız

Zafercyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Aynı sorun bende de var kime yaptırdınız
şuan bulundugum şehirde bir telefoncuya verdim daha dönüş yapmadılar eğer yapamazlarsa forum daki zenex e yaptırmayı düşünüyorum 300tl ücret istiyor kargo hariç

Üst Alt