Yardım Redmi 9 pro ya, Hangi custom yüklemeliyim. Daha sonra telefona Gelen güncellemeleri sorunsuz indirip kurmak için.

zeynelcelik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zeynal
Cihazım
Note 9 pro
Konular
2
Selam aleyküm. Değerli dostlarım, kardeşlerim, üstadlarım. Redmi note 9 pro telefonuma, hangi rom yüklemeliyim? Ki telefona gelen güncellemeleri sorunsuz indirip kurayım. Teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Zafercyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
hocam rom falan kurmayın bence fazla anlamıyorsanız ben 2 gün önce kurmaya çalıştım ve telefonu brick ettim.
bence güncellemeleri boşverin fazladan 300tl masrafım oldu. çok kötü bir durum bulaşmamanızı tavsiye ederim :)

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
hocam rom falan kurmayın bence fazla anlamıyorsanız ben 2 gün önce kurmaya çalıştım ve telefonu brick ettim.
bence güncellemeleri boşverin fazladan 300tl masrafım oldu. çok kötü bir durum bulaşmamanızı tavsiye ederim :)
Durumun sebebini öğren bildiniz mi hocam kurulan yanlış twrp nin sonucu mu bu yaşananlar?

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafercyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Durumun sebebini öğren bildiniz mi hocam kurulan yanlış twrp nin sonucu mu bu yaşananlar?

maalesef neden olduğunu bilmiyorum rom atarken oldu fakat yanlış romu attığımı düşünmüyorum yanlış şekilde de attığımı düşünmüyorum sadece clean_all_and_lock seçeneğini seçili unutmuşum problemin bu olabileceğini düşünüyorum onun dışında bir fikrim yok

mctcanpasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mecit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Muhasebe
Konular
21
Twrpsiz işlem yapmayın cihaniza brick yaparsınız :)

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
maalesef neden olduğunu bilmiyorum rom atarken oldu fakat yanlış romu attığımı düşünmüyorum yanlış şekilde de attığımı düşünmüyorum sadece clean_all_and_lock seçeneğini seçili unutmuşum problemin bu olabileceğini düşünüyorum onun dışında bir fikrim yok
Sorun dediğiniz gibi clean all and lock seçeneğini seçmiş olmanızdan kaynaklanmis yoksa başarılı bir şekilde yüklemiş olurdunuz, joyeuse cihaza curtana romu yüklemeye calismadiginiz veya clean all and lock seçeneğini secmediginiz sürece cihaz kolay kolay brick olmaz bendede var rn9 pro ben Endonezya romunu yukledim Google arama ve mesajlaşma uygulamasından kurtulmak icin

Zafercyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Sorun dediğiniz gibi clean all and lock seçeneğini seçmiş olmanızdan kaynaklanmis yoksa başarılı bir şekilde yüklemiş olurdunuz, joyeuse cihaza curtana romu yüklemeye calismadiginiz veya clean all and lock seçeneğini secmediginiz sürece cihaz kolay kolay brick olmaz bendede var rn9 pro ben Endonezya romunu yukledim Google arama ve mesajlaşma uygulamasından kurtulmak icin
peki clean all lock seçtiğimiz için olduysa bunun bir çözümü vardır inşallah neden böyle bir seçenek eklemişler ki :[

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
peki clean all lock seçtiğimiz için olduysa bunun bir çözümü vardır inşallah neden böyle bir seçenek eklemişler ki :[
çözümü var yetkili hesap ile rom yüklenmesi gerekiyordu galiba forumda yapan arkadaşlar vardır işlemi rom yükleme anlatımlarında sürekli diyorlar dikkat edin clean all and lock seçmeyin diye

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Ben ondan olduğunu düşünmüyorum ben Mi Flash ile hemde o seçeneği seçerek cihaza rom flashladım bir problem çıkmadı problem genelde Twrp sonrasında çıkıyor cihaz bir şekilde brick oluyor ekran gidip geliyor ve cihaz geri dönmüyor bence derinde başka bir problem var

Zafercyilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Ben ondan olduğunu düşünmüyorum ben Mi Flash ile hemde o seçeneği seçerek cihaza rom flashladım bir problem çıkmadı problem genelde Twrp sonrasında çıkıyor cihaz bir şekilde brick oluyor ekran gidip geliyor ve cihaz geri dönmüyor bence derinde başka bir problem var

geri dönmüyor derken tamiri yok demek istemediniz inşallah

Üst Alt