Yardım Redmi 8a çökme sorunu

ahmtnce

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi 8a
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miuı global 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi 8a
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Herkese merhaba forumunuza yeni katıldım 2 aylık xiaomi redmi 8a telefon kullanıcısıyım. Telefonu çok severek aldım ve son bir haftaya kadar memnundum. Fakat bir haftadır telefondan resmen soğudum. Herhangi bir uygulamaya yada ayarlara not defterine bile girsem home tuşuna basıp çıkış yaptığımda boş ekran geliyor donuyor telefon ve simgeler 3-4 saniye sonra yükleniyor. Oyundayken yada spotifyda müzik dinlerken bir anda kapatıyor uygulamaları kendi kendine. İki üç kere fabrika ayarlarına döndürdüm yok çözülmedi. Hard reset attım yine tık yok aynı problem devam. Varmıdır bir bilgisi olan yardımcı olabilecek olan iki aylık telefon çöp oldu resmen dopru düzgün kullanamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar.

Emrgzr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 8a
Konular
5
Aynı sorunla cebellesiyorum ben ürünü İstanbul Bilişimden aldım ve şu an telefonda herşey çöküyor klavye açılmıyor çok uğraşıyorum anca 1 dk deniyorum sonra açılıyor uygulamalar çöküyor hemde maksimum 5 dk çalışıyorlar müzik dinleyemiyorum o da en fazla 1 dk çalıyor sonra otomatik duruyor şunu yazarken bile telefonun klavyesi 10 defa çöktü yeter be bıktım
Güncellemeden sonra sıfırladın mı cihazı?

Oyla:

MrBrain

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Redmi 8A
Konular
0
Aynı Sorunu Yaşıyordum 10 Dk Önceye Kadar . Çözüm İçin İnternette arattım felan en son buraya geldim aklıma bian kapat aç yapıym belki düzelir dedim kapatıp açdım düzeldi .

Oyla:

mkemal00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 8a
Konular
0
Bişey sorucam bende redmi 8a kullanıyorum oyunlarda internet sorunu oluyor düzeltebilen var mı bunu

Oyla:

gizem1234

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gizem
Cihazım
red mi 8A
Konular
0
merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum 1 haftadır ve artık kullanamaz oldum telefonda oyun oynamıyorum çok uygulama da yok ama anasayfaya girdiğimde bile 5 6 sn bekliyorum herhangi bir çözüm de bulamadım bulabilen var mı?

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum 1 haftadır ve artık kullanamaz oldum telefonda oyun oynamıyorum çok uygulama da yok ama anasayfaya girdiğimde bile 5 6 sn bekliyorum herhangi bir çözüm de bulamadım bulabilen var mı?
Yedeğinizi alıp sıfırlamayi deneyebilirsiniz

Oyla:

Emrgzr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 8a
Konular
5
Kaçıncı sürümde siniz?

Oyla:

gizem1234

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gizem
Cihazım
red mi 8A
Konular
0
11.0.6 gelmiş indirdiniz mi?
Çökme sorunu devam ediyor mu?
bende güncelleme görünmüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

uygulamaların çoğunu sildim sadece temel şeyler var öyle biraz daha kullanılabilir oldu

Oyla:

Emrgzr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 8a
Konular
5
bende güncelleme görünmüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

uygulamaların çoğunu sildim sadece temel şeyler var öyle biraz daha kullanılabilir oldu
Şu an nasıl? Güncelleme geldi mi?

Oyla:
Üst Alt