Yardım Redmi 7a rom silinme sorunu

Berk_S13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Redmi 7a
Konular
2
Merhabalar Xiaomi Redmi 7a telefonumda Stock rom yüklüydü ama kendiliğinden silindi ve bu durum 2 kere daha başıma geldi servise götürüp içine rom attırdım.
Artık bu durumun yaşanmasını istemediğim (bilmiyorum düzelirmi) ve kasma sıkıntılarını ortadan kaldırmak için custom rom atmak istiyorum cihaza ama ne hangi romu kullanacağımı nede twrp kurmayı biliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Bilgisayarınız varsa yükleyebilirsiniz.

Recovery - Redmi 7A - Twrp 3.3.1-1003 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bu konu yardımı ile twrp yükleyebilirsiniz. Custom rom yüklemek için yine cihazınızın kategorisine girip oradaki konulardan yüklemek için rom bulabilirsiniz. Buyrun Cihazınızın kategorisi:

Redmi 7/7A

Ayrıca rom yüklerken dikkat edin kategori Redmi 7/7A için açılmış, yani hem Redmi 7 hem de Redmi 7A konuları var, rom yüklemeden önce konunun Redmi 7A için açılmış olduğuna emin olun. Yanlış rom yüklemek istenmeyen sonuçlar doğuracaktır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca cihazınızın eski bir cihaz olduğunun, yanlış bir işlem sonucunda buradan destek alaleceğiniz kişiler olmayabileceğini de göz önünde bulundurmalısınız. Elimizde ki telefonlar farklı olduğu için desteğimiz bir yere kadar olacaktır.

Son düzenleme:
Üst Alt