MIUI 12 Redmi 7A - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QCMMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Redmi 7A
Global Kararlı Rom
V12.0.1.0.QCMMIXM
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
-11.0.5.0.QCMMIXM romunda iseniz sistem güncelleyici üzerinden Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Hasan ÇAKIR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 7A
Konular
2
Sonunda deneyip görelim bakalım.

vugurlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
volkan
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
0
Bu rom Redmi 7'ye uyumlu mudur arkadaşlar. Yüklenir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

TeamCoco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 7A
Konular
8
Bu kadar gecikme optimize içindir umarım. Güncelleme görünmüyor şu anlık bende. Kullanmaya başlayan arkadaşlar görüşlerini yazarsa memnun oluruz.

Hasan ÇAKIR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 7A
Konular
2
Bu kadar gecikme optimize içindir umarım. Güncelleme görünmüyor şu anlık bende. Kullanmaya başlayan arkadaşlar görüşlerini yazarsa memnun oluruz.
Şuanda bir sıkıntı göremedim. Oyunlarda falan denedim çünkü oyunluk telefon değil. Akıcı yani. Sanki eskisinden daha akıcı gibi psikolojikte olabilir.

Ahmet sa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 7A
Konular
0
Valla eline sağlık. Cihazı kaldırdığında ekran gelsin özelliği eklendi. Yeni temalar. Bildirim paneli yenilendi. Memnunum ama uyarıyım en az 1 gün oturması lazım bunun. Ben sabah yükledim biraz donuyodu şimdi akşam ve eskisinden akıcı. Özellikle yüz tanımanın daha hızlı çalışmasını beğendim yoksa miui 11 de yavaş çalışıyor diye başka telefon alacaktım. Şimdi vazgeçtim. Bu arada ultra güç tasarrufu modu da geldi teşekkürler!

TeamCoco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 7A
Konular
8
Valla eline sağlık. Cihazı kaldırdığında ekran gelsin özelliği eklendi. Yeni temalar. Bildirim paneli yenilendi. Memnunum ama uyarıyım en az 1 gün oturması lazım bunun. Ben sabah yükledim biraz donuyodu şimdi akşam ve eskisinden akıcı. Özellikle yüz tanımanın daha hızlı çalışmasını beğendim yoksa miui 11 de yavaş çalışıyor diye başka telefon alacaktım. Şimdi vazgeçtim. Bu arada ultra güç tasarrufu modu da geldi teşekkürler!
Merhabalar. Wipe yaptınız mı cihaza? Batarya performansı nasıl? Bana az önce geldi güncelleme , 495 MB civarı. Oldukça kısıtlı bir güncelleme anlaşılan.

TeamCoco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 7A
Konular
8
Gece indirdim sabah yüklerim diye şimdi güncelleme denetledigimde güncelleme yok diyor. Geri mi çektiler yoksa indirilen dosyayı silip tekrar mı denetleyim?

bomax01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emran
Cihazım
Redmi 7A
Konular
1
Sabah güncelleme vardı internet paketim yeterli olmadığından eve internetinden yaparım diye düşündüm.
Şimdi evdeyim güncelleme yok diyor.
Neden ki acaba?

Üst Alt