Rom Redmi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.4.1.0 OCGMIXM [Android 9/PIE] İndirme bağlantısı

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Şuanda bootloader kilidini kapalı bu Android pie a yükseltmek istiyorum önümüzdeki yaz bootloader kilidini açıcam fakat şu antirollback in bana vurmasını istemiyorum.Geçenlerde bootloader kilidini açmıştım fakat antirollback ile karşılaşmadım sürümüm 8.1 idi.şmdi android 9 a yükselttikten sonra bootloader kilidini açıcam ve antirollback ile karşılaşmak istemyorum.Sizce ne yapmalıyım?
Siz tam olarak ne yapmak istiyorsunuz neye ihtiyacınız var ?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Şuanda bootloader kilidini kapalı bu Android pie a yükseltmek istiyorum önümüzdeki yaz bootloader kilidini açıcam fakat şu antirollback in bana vurmasını istemiyorum.Geçenlerde bootloader kilidini açmıştım fakat antirollback ile karşılaşmadım sürümüm 8.1 idi.şmdi android 9 a yükselttikten sonra bootloader kilidini açıcam ve antirollback ile karşılaşmak istemyorum.Sizce ne yapmalıyım?

Anti roll back bootloader kilidi ile alakaklı bir durum değil.Cihazın romunun mevcut sürümünden daha eski sürüme dönmesini engelleyen bir sistem.Yani Andorid 9 sürümüne geçtiğinizde roll back aktif olursa 8 sürümüne dönemiyor olacaksınız.Kilidin açılıp kapanması ile ilgisi olmayacak her zaman en güncel sürümü kullanıp sıkıntı yaşamadan cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz.Eğer yeni sürüme roll back eklendiyse öncesinde yapabileceğiniz bunu atlatmak için herhangi müdahale şekli yok.

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Anti roll back bootloader kilidi ile alakaklı bir durum değil.Cihazın romunun mevcut sürümünden daha eski sürüme dönmesini engelleyen bir sistem.Yani Andorid 9 sürümüne geçtiğinizde roll back aktif olursa 8 sürümüne dönemiyor olacaksınız.Kilidin açılıp kapanması ile ilgisi olmayacak her zaman en güncel sürümü kullanıp sıkıntı yaşamadan cihazı kullanmaya devam edebilirsiniz.Eğer yeni sürüme roll back eklendiyse öncesinde yapabileceğiniz bunu atlatmak için herhangi müdahale şekli yok.
Anladım hocam. Lütfen bu konuyu okuyup da android 9 (global stabil olanı)deneyimleyenler üşenmeden uzun uzadıya tecrübelerini neleri yapıp yapmamam gerektiğini Android 8.1 e nazaran ne gibi eksikleri veya fazlalıkları olduğunu yazabilirlerse sevinirim.Ona göre android 9 a güncellicem.Bilgi paylaştıkça çoğalır.Bu arada bana üşenmeden yardım eden pendrozhocama teşekkür ederim.

Gangstacent

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktürk
Cihazım
Redmi 6a
Konular
0
Hocam garanti devam eder degilmi

muratateş

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redateş mi6
Cihazım
Redmi6
Konular
0
Zip dosyasını nasıl gösterebilirim güncelleme ayarlarında dosya gösterme diye bir şey yok.Redmi6

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Zip dosyasını nasıl gösterebilirim güncelleme ayarlarında dosya gösterme diye bir şey yok.Redmi6

Güncelleme menüsünde ortada duran MIUI 10 logusuna 10 kez tıklayın seçenek açılacaktır.

Üst Alt