Güncelleme Redmi 5 plus oreo

hasandonmez38

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
redmi5plus
Konular
1
Arkadaşlar bu konuda fikri olan var mı? 1 saattir %50 de sabit şarj?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu konuda fikri olan kimse yok mu? 10 saat geçti ve hala %50?

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Sorunu olan temiz kurulum yapip yapmadiklarini belirtirse milletin aklinda soru isareti kalmaz

hasandonmez38

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
redmi5plus
Konular
1
Sorunu olan temiz kurulum yapip yapmadiklarini belirtirse milletin aklinda soru isareti kalmaz
Sorunlar var temiz kurulum yapmadım. Batarya %50den ne yukarı gidiyor. Ne aşağıya 10 saat oldu.

cankurtgs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Dostlar yaklaşık üç gündür Oreo kullanıyorum. Fastboot yoluyla yükledim, yani temiz kurulum. Bahsettiğiniz hataların hiçbirini yaşamadım. Belki aynı sürümdeki güncellemeleri direkt üzerine kursaniz problem çok olmaz genelde ama sürüm yükselttiğiniz bir durumda temiz kurulum yapın. Birçok ROM kullandım. Stock MIUI arayüzü artık çok sade gelmeye başladı. Özellik yok denecek kadar az ancak bu duruma bakacak olursak, bir önceki Nougat sürümüne göre kesinlikle dağlar kadar stabilite ve ses farkı var. Kameradaki ek özellikler de bayağı iyi olmuş. Aldığınız hatalar belki Betada olsak kabul edilebilir ancak Stabilde böyle bir durumla karşılaşmak zordur çünkü şirket kendi ayağına sıkmak istemez ne bileyim :D . Unutmayın ki arayüz bu guncellemede aynı, eğer çok farklı yenilikler istiyorsanız MIUI10 u bekleyin. Yoksa bu güncelleme de şu an için fazlasıyla iyi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pil hatası alan veya herhangi bir sorunla karşılaşan arkadaşlar, hatanız bir önceki yazılımın kalıntılarından kaynaklanıyor olabilir. Lütfen temiz kurulum yapın ve kimseyi yanlış bilgilendirmeyin.

hasandonmez38

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
redmi5plus
Konular
1
Dostlar yaklaşık üç gündür Oreo kullanıyorum. Fastboot yoluyla yükledim, yani temiz kurulum. Bahsettiğiniz hataların hiçbirini yaşamadım. Belki aynı sürümdeki güncellemeleri direkt üzerine kursaniz problem çok olmaz genelde ama sürüm yükselttiğiniz bir durumda temiz kurulum yapın. Birçok ROM kullandım. Stock MIUI arayüzü artık çok sade gelmeye başladı. Özellik yok denecek kadar az ancak bu duruma bakacak olursak, bir önceki Nougat sürümüne göre kesinlikle dağlar kadar stabilite ve ses farkı var. Kameradaki ek özellikler de bayağı iyi olmuş. Aldığınız hatalar belki Betada olsak kabul edilebilir ancak Stabilde böyle bir durumla karşılaşmak zordur çünkü şirket kendi ayağına sıkmak istemez ne bileyim :D . Unutmayın ki arayüz bu guncellemede aynı, eğer çok farklı yenilikler istiyorsanız MIUI10 u bekleyin. Yoksa bu güncelleme de şu an için fazlasıyla iyi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pil hatası alan veya herhangi bir sorunla karşılaşan arkadaşlar, hatanız bir önceki yazılımın kalıntılarından kaynaklanıyor olabilir. Lütfen temiz kurulum yapın ve kimseyi yanlış bilgilendirmeyin.
Aynen başkan ses farkı çok fazla pil sorunu yaşıyorum akşam üzeri temiz kurulun yapcam artık.

Eren Bayık

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
ÇİNDE MİUİ 10 DAĞITILMAYA BAŞLANMIŞ.
YAKINDA GLOBALE DAĞITILACAĞI SÖYLENİYOR.

Bende de redmi 5 plus var globakde eğer global içinde çıkacaksınız rom yapmaya gerek var mı yoksa beklemeli miyim ve rom yapmayı anlatan bir video varmı

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Fastboot değilde ayarlardan sıfırlasam olmaz mı

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Temiz kurulum yapmadan güncelleme yaptım, burada yazılan çizilenleri okuduğum halde güncelleme yaptım... Olumsuz ne kadar görüş bildirilmişse, hiç birisini yaşamadım... Batarya standart şekilde hizmet veriyor, bildirim sesleri ikişer üçer gelmiyor vs. vs. Kısacası her şey stabil şekilde devam ediyor.

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75
Temiz kurulum yapmadan güncelleme yaptım, burada yazılan çizilenleri okuduğum halde güncelleme yaptım... Olumsuz ne kadar görüş bildirilmişse, hiç birisini yaşamadım... Batarya standart şekilde hizmet veriyor, bildirim sesleri ikişer üçer gelmiyor vs. vs. Kısacası her şey stabil şekilde devam ediyor.
bende aynısını ysptım zenin gibi bende de çok stabil

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Mi10 güncellemesi ardından gelecekse boşa cihaz sıfırlama yapıcaz. Sıfırlama sonrası banka uygulamaları yeni cihaz olarak algılıyor tekrar ayarları ile uğraşıyoruz

Üst Alt