MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.6.11 Beta Android 9

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Eray

Hocam miui 12 tabanlı günlük kullanım için, stabile yakın, ekran süresi en iyi olarak hangi romu önerirsiniz?
Merhaba, lprnmns61 şuan Miuitr kullanıyorum. Son çıkan sürümü. Pusula çalışmıyor ve radyonun favoriler kısmı çalışmıyor. Onun dışında güzel rom. Yeni olduğu için pil hakkında pek bir şey diyemem ama güzel akıcı rom şuan bu..

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Merhaba, lprnmns61 şuan Miuitr kullanıyorum. Son çıkan sürümü. Pusula çalışmıyor ve radyonun favoriler kısmı çalışmıyor. Onun dışında güzel rom. Yeni olduğu için pil hakkında pek bir şey diyemem ama güzel akıcı rom şuan bu..
Artı olarak huawei health dan honor marka akıllı saatime bağlanamadım. Hevesim kursağımda kaldı önceki roma dönmek zorunda kaldım :(

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Artı olarak huawei health dan honor marka akıllı saatime bağlanamadım. Hevesim kursağımda kaldı önceki roma dönmek zorunda kaldım :(
Bluetooth ile mi bağlantı sağlıyor bu? Ona göre bakalım sorun düzeltilsin sonraki sürümde.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Bluetooth ile mi bağlantı sağlıyor bu? Ona göre bakalım sorun düzeltilsin sonraki sürümde.
Evet hocam Bluetooth ayarlarını açıp baktığımda bu romda ses cihazı olarak görürken miuitr de cihazı tanımlayamıyor sanırım Huawei health uygulamasına girip eşleşmeye bastığımda saati görüyor.telefonda eşleştiriliyor yazıyor fakat saate bağlantıyı onaylayacağım bir bilidirm gelmiyor. Bu yüzden de iptal oluyor her yolu denedim bi sürü farklı sürüm apk yükleyip denedim saati sıfırlayıp denedim fakat olmadı rashidin romuna geri döndüm onda direkt bağlandı.bu arada Bluetooth kulaklığa bağlanıyor onda bir sıkıntı yok.

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Evet hocam Bluetooth ayarlarını açıp baktığımda bu romda ses cihazı olarak görürken miuitr de cihazı tanımlayamıyor sanırım Huawei health uygulamasına girip eşleşmeye bastığımda saati görüyor.telefonda eşleştiriliyor yazıyor fakat saate bağlantıyı onaylayacağım bir bilidirm gelmiyor. Bu yüzden de iptal oluyor her yolu denedim bi sürü farklı sürüm apk yükleyip denedim saati sıfırlayıp denedim fakat olmadı rashidin romuna geri döndüm onda direkt bağlandı.bu arada Bluetooth kulaklığa bağlanıyor onda bir sıkıntı yok.
anladım hocam. huawei ürünüm olmadığı için test etme imkanım olmadı. bluetooth kulaklığım var onu deniyorum çalışıp çalışmadığını.... Sorunu Hakana bildiririm düzeltmeye çalışırız.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
anladım hocam. huawei ürünüm olmadığı için test etme imkanım olmadı. bluetooth kulaklığım var onu deniyorum çalışıp çalışmadığını.... Sorunu Hakana bildiririm düzeltmeye çalışırız.
Miuitr forumundan kendisine bilirdim durumu bakacağını söyledi umarım diğer güncellemede düzelir.

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21

performans2020

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Red mi 5 plus
Konular
0
sürümü kurdum çıktığı zamandan beri kullanıyordum ama aşırı derece kasma yapmaya başlıyor otomatik karanlık mod ve gece ışığı seçilince. Oyunları demiyorum zaten ateş oluyor cihaz. :D mıuı romları her zaman kötü oldu benim için umarım daha iyi şeyler oılur

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
sürümü kurdum çıktığı zamandan beri kullanıyordum ama aşırı derece kasma yapmaya başlıyor otomatik karanlık mod ve gece ışığı seçilince. Oyunları demiyorum zaten ateş oluyor cihaz. :D mıuı romları her zaman kötü oldu benim için umarım daha iyi şeyler oılur
Ne kullanılıyorsun hocam kasmayan donmayan?

Akdascll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bunu yüklemek istiyorum ancak telefon sıfırlanır mı acaba bl açık rootlu telefon

Üst Alt