MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

Eneskeskin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
25
Hocam şimdi tüm cihazlar yenilik aldı ama biz çoğu özellik olmuyacak ileride de gelmiyecek. Ondan bizde bu güncelleme boş. İnşallah pil performansı güzel olur MIUI 10 a göre.
İnşallah cunki cidden bozdular MIUI 9 dan sonra sanki 4000 deil 3000mah kullanıyoruz gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Siz "Güncelleme mevcut" diyince "bende bi özledim galiba" diyip o gazla check yaptım ama ortada hiçbişey yok haha--
Vallahi bende 10 dakikada bir yapiyorumda yok inad etti doh~~

Eneskeskin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
25
Bek

Neyse bekleyelim bakalım hocam. Yarın da gelmezse ne olacak, ne yaparız artık bilmiyorum. Geldiği an iletişime geçeriz zaten tekrardan
Aynen hocam takip ediyorum sizi müjdeli haberi ilk size vereceğim Xiaomi beyin keyfi ne zaman gelirse giggle~~ haha-- özelden yazisiriz istersen

kiziroğlu051972

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
lost
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
3
Bence Redmi 5 Plus kesinlikle alacak güncellemeyi. Boşa kafaya takmaya gerek yok. Şuan bunu düşünmeyin. Güncelleme gelir gelmez güncellemem gerekiyor mu yoksa biraz beklesem daha mı iyi olur diye düşünün derim.

Güncellemeler babamızın hayrına gelmiyor. Bu cihazlar bir şekilde eskitilecek. Normalde ömrünü 5 senede tamamlayacakken güncelleme ile bu ömür 2 - 3 seneye düşürülüyor.

Telefonlarımızdan sıkılıyoruz. Güncelleme ile yeni bir telefonumuz olmuş hissine kapılıyoruz. İlk başta güzel geliyor. Sonra sorunlar, sıkıntılar, buglar... Sonra "Eski sürüm güzeldi yaa!" yakınmaları. Telefon eskidi diye düşünüp yeni telefon arayışları... Ve kapanış. Kapitalizme hoşgeldiniz.
Hay klavye ne dolkunan eline sağlık

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44