MIUI 11 Redmi 5 plus miui 11 (sohbet)

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36
Arkadaşlar içime doğdu ileriki zamanlarda bence android 9 alacağız :)

Eneskeskin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
25
Gelse bile elde tutulur pek bi değişiklik olmayacağını bilmek üzüyor dostlar. Yani en azından bi karanlık mod, bi başka bişey ne bileyim. 2-3 bişey ekleyip sallayacaklar anlayacağınız. Güncellemeden tam anlamıyla faydalanabilmek için illa cihaz mı değiştirelim yani anlamadım ben. O kadar çok zoruma gitti ki güncelleme de gelmeyince dedim "Acaba custom rom falan mı atsam ne yapsam?" falan demeye başladım. Her ne kadar üzülsek de, zorumuza da fitse Redmi 5 Plus'un Xiaominin hali hazırda olan bir çok telefonundan daha eski bir model olduğu da bir gerçek. Ama yine de.. diyor insan işte umut falan besliyor.

Yeni güne uyanırken içimizde bir heyecan, küçük çocuklar gibi kıpır kıpır. Acaba diyoruz hep birlikte. Acaba ne zaman diyoruz bu günlerdir beklediğimiz, telefonun şarjını update check ile bitirdiğimiz kahrolası, yok olası ama aslında olmayası bir an önce gelesi güncelleme ne zaman gelecek.. ne zaman..

Yaptığım bu garip şiirsel sözlerden sonra da bana güncelleme gelmesin zaten

(Şaka bi yana umarım en yakın zamanda çok bi beklentimiz olmamasına rağmen şu güncelleme gelir de hepimiz bu dertten, bekleyişten kurtuluruz. İyi akşamlar dostlar.)
Hocam bu yazıyı Xiaomi ye gondersen android 10 verirler be bu nasıl bir kelime yerleştirmektir sanki bir şairin sözlerini okudum yn~~
He bu arada bizde gözle görülür değişiklik olacak game turbo sistem sesleri falan filan

rtabur

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
4 GB/64 GB
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Biyokimyager
Konular
11
Böyle şeyler gelecek
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hocam bu yazıyı Xiaomi ye gondersen android 10 verirler be bu nasıl bir kelime yerleştirmektir sanki bir şairin sözlerini okudum yn~~
He bu arada bizde gözle görülür değişiklik olacak game turbo sistem sesleri falan filan

Hocam gördüğünüz üzere daha 11'i veremiyorlar. Olduk olmadık cihazlara bile bizden önce verildi güncelleme. Kaldı ki Android falan hak getire. Keşke 2 edebiyat yapıp güncelleme alabilsek dimi? Teşekkürler bu arada happy~~

Hocam Redmi 5'e gelen güncelleme ile aynı olacak sanırım. Game Turbo'yu hali hazırda da kullanmıyorum zaten işime yaramaz. Belki de güncellemeden sonra yarar onu da bilmiyorum. Onun haricinde gelecek olan şeyler 3-5 yeni zil sesi, bildirim sesi falan diye biliyorum. Dark mode bile gelmeyecek diyorlar. E ne kaldı ki geriye? Üzücü durumlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Böyle şeyler gelecek

Artık geldiği zaman iyice inceleyip üzerinde konuşuruz. Aslında sadece insanlardan duyduklarımı söylüyorum ama tam olarak ben de bilmiyorum güncelleme ile ne geleceğini

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Böyle şeyler gelecek

Hocam gördüğünüz üzere daha 11'i veremiyorlar. Olduk olmadık cihazlara bile bizden önce verildi güncelleme. Kaldı ki Android falan hak getire. Keşke 2 edebiyat yapıp güncelleme alabilsek dimi? Teşekkürler bu arada happy~~

Hocam Redmi 5'e gelen güncelleme ile aynı olacak sanırım. Game Turbo'yu hali hazırda da kullanmıyorum zaten işime yaramaz. Belki de güncellemeden sonra yarar onu da bilmiyorum. Onun haricinde gelecek olan şeyler 3-5 yeni zil sesi, bildirim sesi falan diye biliyorum. Dark mode bile gelmeyecek diyorlar. E ne kaldı ki geriye? Üzücü durumlar
Hocam bize güncelleme güvenlik yaması geldi gibi bişey olacak. (Bence)

Xiton

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Hocam bize güncelleme güvenlik yaması geldi gibi bişey olacak. (Bence)

Evet evet ona benzer bişey olacak. Ya hocam diğer Xiaomi cihazlarına gelen MIUI 11 güncellemelerine bakıyorum dolu dolu içerik. Diğer Xiaomi cihazlara gelen, bize gelmeyen içeriklerin gelmemesinin belli başlı sebepleri var tabi ama yine de diyorum yine de içerleniyor insan

İsomut58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
5 plas
Konular
2
Böyle şeyler gelecek

Hocam eu rommu kullanıyorsun

Eneskeskin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
25

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Artık geldiği zaman iyice inceleyip üzerinde konuşuruz. Aslında sadece insanlardan duyduklarımı söylüyorum ama tam olarak ben de bilmiyorum güncelleme ile ne geleceğini
Aman hocam az olsun bizim olsun güncelleme mevcut yazısını bile özledim :)

KİLİORKEZ

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Kuyumcu
Konular
67
Aman hocam az olsun bizim olsun güncelleme mevcut yazısını bile özledim :)
Hocam şimdi tüm cihazlar yenilik aldı ama biz çoğu özellik olmuyacak ileride de gelmiyecek. Ondan bizde bu güncelleme boş. İnşallah pil performansı güzel olur MIUI 10 a göre.

Üst Alt