Rom Redmi 5 Plus MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0OEGMIXM

mustafa495

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
arkaaşlar bu son sürümü redmi 5 plus telefonuma yükledim ve bildirim çubuğundaki renkler okunamaz duruma geldi.Yardıma ihtiyacım var.

Ekli dosyalar

• IMG_20191209_185602.jpg
    IMG_20191209_185602.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 56

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Deyper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
1
Bu kadar gereksiz bir güncelleme hiç yakışmamış işe yarar hiç bir değişiklik yok en basitinden bir karanlık mod bile gelmemiş, benim sürekli kullandığım cast(ekran yansıtma) çalışmıyor insan birkaç değişiklik koyar tamamen hayal kırıklığı güncellemeyen arkadaşlar miui 10 kullanmaya devam edin derim saygılar

mustafa495

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Bu kadar gereksiz bir güncelleme hiç yakışmamış işe yarar hiç bir değişiklik yok en basitinden bir karanlık mod bile gelmemiş, benim sürekli kullandığım cast(ekran yansıtma) çalışmıyor insan birkaç değişiklik koyar tamamen hayal kırıklığı güncellemeyen arkadaşlar miui 10 kullanmaya devam edin derim saygılar
nasıl geri dönebiliyoruz bilginiz var mı?

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Fabrika ayarlarına dönünce banka uygulamaları sıfırdan giriş istiyor Bi ton program yükle ayar yap eziyet ya. O yüzden yapmak istemiyorum bide bu güncellemeyi neden Android 9 veya 10 ile vermediler.

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
nasıl geri dönebiliyoruz bilginiz var mı?
Dönmek için fastboot veya twrp den miui 10 stock rom atmanız gerek onun için de bootloader kilidini açmalısınız.
Fabrika ayarlarına dönünce banka uygulamaları sıfırdan giriş istiyor Bi ton program yükle ayar yap eziyet ya. O yüzden yapmak istemiyorum bide bu güncellemeyi neden Android 9 veya 10 ile vermediler.
Android 9 veya 10 verilmeyecek redmi 5 plus a.

Chevki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Chev
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Geri dönecek halim olmadığı için mecburen öyle yapacağım. Üzdü bu durum keşke güncellememiş olsaydım sadece tema farkı var neredeyse. :(
Fabrika ayarlarına döndürdüğünüzdeki değişiklikleri yazarsanız ben de ona göre fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünüyorum

Joseph05

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Fabrika ayarlarına döndürdüğünüzdeki değişiklikleri yazarsanız ben de ona göre fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünüyorum
Zamanım olursa hard reset atıp geri dönüş yaparım, yedek almam uzun sürecek gibi duruyor. Ama eğer atarsam yazarım.

Üst Alt