Rom Redmi 5 Plus MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0OEGMIXM

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhaba bir sorum olacak geçen hafta buradan aynı guncellemeyi indirdim kabul etmedi şimdi indiridim kabul etti sizce nedeni nedir bir de otomatik güncelleme olan 520mb olan i indirdim yükledim 1.5gb olan recovery olan dosyayı indirsem ne olurdu. Yani bir fark var mı iki yazılımda biri 1.5 GB diğeri 520 mb
Acaba indirirken hasara mi uğradı ki. Nasıl bi uyarı vermişti.

firtina8146

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Numan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Ben de simdi facebooktaki linkten yukledim ayarlar sekli degismis depolama yeri degismis cift tik ac kapa gitmis sadece cift tik kapa var bu cok sacma olmuş. Ayrica direk yüz tanima vardi ama simdi yüzü gordukten sonra ayrica ekrani yukari kaydirmak gerek bu da cok sacma onun dışında simdilik bi degisim yok

sametcaylan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sametcaylan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Buradaki dosya ile güncellemeyi yaptım şimdilik pek bir fark yok gibi

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ben de simdi facebooktaki linkten yukledim ayarlar sekli degismis depolama yeri degismis cift tik ac kapa gitmis sadece cift tik kapa var bu cok sacma olmuş. Ayrica direk yüz tanima vardi ama simdi yüzü gordukten sonra ayrica ekrani yukari kaydirmak gerek bu da cok sacma onun dışında simdilik bi degisim yok
Yukarı kaydirmadan açmak için ilgili ayar var onu kilit ayarlarından bulmaya çalışın isterseniz. Ayarlara arama yerine iki ayarı da yazın çıkacaktır

HAKAYL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Cihaz güncelleme yaparken zip içindeki dosyadaki bilgileri ,(one-on-one )yaparak yani birebir cihaz ile uyumlu android sistemin parçalarını okuyor yani recovery runtime yaparak tetikliyor ardından sistem kısa bir süre sonra güncellenmiş oluyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz güncelleme yaparken zip içindeki dosyadaki bilgileri ,(one-on-one )yaparak yani birebir cihaz ile uyumlu android sistemin parçalarını okuyor yani recovery runtime yaparak tetikliyor ardından sistem kısa bir süre sonra güncellenmiş oluyor.

Son düzenleme:

DayDreamer01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
32
Güncellemeyi yükledim şu an pek bişey yok yüklemenizi tavsiye etmem kasmalar var

firtina8146

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Numan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Yukarı kaydirmadan açmak için ilgili ayar var onu kilit ayarlarından bulmaya çalışın isterseniz. Ayarlara arama yerine iki ayarı da yazın çıkacaktır
Evet simdi ayarladim yüz kilidi ayarlarinda yukari kaydirmadan direk ac var ordan ayarladim tesekkurler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet simdi ayarladim yüz kilidi ayarlarinda yukari kaydirmadan direk ac var ordan ayarladim tesekkurler
Ayrica cift tikla acma ayari da varmis simdi iyi oldu

Np_Overlord

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
36