Soru Redmi 5 Plus kutu içeriği hakkında

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
arkadaşlar mi max 2 den sonra 5plus almaya karar verdim ancak forumdaki konuları okumama rağmen kutu içeriği hakkında bir bilgi bulamadım. Kılıf çıkıyormu içinden? çıkmıyorsa kılıfla birlikta alacağım adabtörü normalmi yoksa dönüştürücüylemi geliyor? <birde sanırım normal usb girişi var galiba şimdiden teşekkürler

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
eyvallah üstadım nova launcheri kaldırmayı başardım sayende. diğer konuya gelince aslında arayüzden ve romdan memnunum ancak şu fazlalık google uygulamalarını sevmiyorum o yüzden eu rom kurma düşüncesindeyim. xiaomi tool la kurabileceğimi okudum ama anlaşılan en sağlıklısı bl kilidini açıp twrp ile kurmak gibi gözüküyor yanlış anlamdımsa
Aynen en sağlıklısı bl kilidini açmak.
Ama pek fazla bilginiz yoksa ve telefonun bu halinden memnunsanız istemediğiniz uygulamaları
şu uygulamayı indirip kurun gerekli izinleri verin sonra manage applications bölümünden telefonunuza kurulu uygulamarın olduğu yere geçip hangi uygulamayı istemiyorsanız basın kaldır diyip durdurmayı zorla diyin. Bu işlem uygulamarın tamamen kaldırmasa bile uygulamayı tamamen devre dışı bırakacaktır ve siz tekrar aktif etmeyene kadar aktif olmayacaktır :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt