Soru Redmi 5 Plus kutu içeriği hakkında

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
arkadaşlar mi max 2 den sonra 5plus almaya karar verdim ancak forumdaki konuları okumama rağmen kutu içeriği hakkında bir bilgi bulamadım. Kılıf çıkıyormu içinden? çıkmıyorsa kılıfla birlikta alacağım adabtörü normalmi yoksa dönüştürücüylemi geliyor? <birde sanırım normal usb girişi var galiba şimdiden teşekkürler

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
İçinden fabrikanın koyduğu orjinal silikon kılıf çıkıyor. Adaptöre gelince global versiyon alırsanız normal, çin versiyon alırsanız dönüştürücü ile birlikte geliyor. Ve normal usb girişi ile geliyor type c yok.

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
İçinden fabrikanın koyduğu orjinal silikon kılıf çıkıyor. Adaptöre gelince global versiyon alırsanız normal, çin versiyon alırsanız dönüştürücü ile birlikte geliyor. Ve normal usb girişi ile geliyor type c yok.
Peocawe hocama ek olarak. Kutu içeriği hakkında tam bilgi almak istiyorsanız youtubede bir çok kutu açılım videosu var bakabilirsiniz :)
Forumda pek kutu açılımı ile alakalı şeyler bulunmaz :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
üstadım global versiyon ve çin olanı nasıl ayırt edeceğim link verebilirmisiniz ben bu linktekine bakıyordum.

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Forum kurallarımıza göre konu başlığı yeniden düzenlendi. Keyifli forumlar.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
üstadım global versiyon ve çin olanı nasıl ayırt edeceğim link verebilirmisiniz ben bu linktekine bakıyordum.

İnceledim fakat global olup olmadığını belirtmemişler. Satıcıyla iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Oyla:

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
İnceledim fakat global olup olmadığını belirtmemişler. Satıcıyla iletişime geçerek sorabilirsiniz.
satıcıya mesaj attım cevap bekliyorum. ilginiz için teşekkürler
[doublepost=1526412464,1526391787][/doublepost]satıcı ""Merhaba,global rom Türkçe dil seçeneği mevcuttur. Band 20 desteği yoktur efendim"" demiş ben hattımı bu ay vodafona taşıyacağım bu durumda bu cihazdan vazmı geçmeliyim.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
satıcıya mesaj attım cevap bekliyorum. ilginiz için teşekkürler
[doublepost=1526412464,1526391787][/doublepost]satıcı ""Merhaba,global rom Türkçe dil seçeneği mevcuttur. Band 20 desteği yoktur efendim"" demiş ben hattımı bu ay vodafona taşıyacağım bu durumda bu cihazdan vazmı geçmeliyim.

Bence hattınızı Vodafone'a taşırsanız ve bu cihazdan vazgeçerseniz duble hata yapmış olursunuz. Ne Vodafone kullanın ne de bu cihazdan vazgeçin. :)

Oyla:

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Bence hattınızı Vodafone'a taşırsanız ve bu cihazdan vazgeçerseniz duble hata yapmış olursunuz. Ne Vodafone kullanın ne de bu cihazdan vazgeçin. :)
alınması gereken mesaj alındı hocam. lakin hattımı mecburen taşıyacağım o sebeble bu cihazın global sürümünü almam gerektiğini anladım
[doublepost=1526546548,1526467367][/doublepost]az önce telefonda alındı :D global versiyon ve band20 desteği var denildi. ve gold rengini aldım siyah kalmamış

Oyla:
Üst Alt